Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je pon 25. kvě 2020 22:03:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 383 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Kde bude letní sraz 2015?
Anketa končí za ned 06. črc 2014 22:11:31
A: Komorník se stávající organizací. 13%  13%  [ 2 ]
B: Někde jinde a s jinou organizací. 0%  0%  [ 0 ]
C: Kemp Bítov (Dušan, kalty) 19%  19%  [ 3 ]
D: ATC Lučina (Haninka, Barto) 69%  69%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 16
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 09. čer 2014 22:11:31 
Globální moderátor
Globální moderátor

Vážení přátelé, možná se to na první pohled zdá trochu předčasné, ale z organizačních důvodů je nutné tuto otázku vyřešit co možná nejdříve.

V kempu Leština jsme již na letošním srazu rezervovali termín pro příští rok, konkrétně 5.-7. června 2015. Vzhledem k vytíženosti kempu je nutné rezervovat termíny takto dopředu.
Nicméně krátce po letošním srazu se nejen ke mě donesly informace o tom, že by někteří lidé chtěly příští sraz uspořádat jinde a jinak. Bohužel a to mě vadí především, nebyl nikdo schopen s touto touhou přijít za mnou nebo anii osobně.
Ale vzhledem k tomu, že nechceme nikomu nic vnucovat, rozhodli jsme, že vyhlásíme hlasování zda Komorník ano či ne. A vzhledem k tomu, že by bylo vhodné oznámit rozhodnutí do kempu co nejdříve bude hlasováni uzavřeno 6.7.2014 22:00. Podle výsledku hlasování bude následně termín na Komorníku buď závazně potvrzen a nebo zrušen.
Jen pro jistotu ještě upozorňuji, že pokud se bude sraz pořádat jinde bude nutné najít někoho, nejlépe znalého místních poměrů, kdo se ujme organizace srazu, přípravy soutěží, atd.

Vybírat je možné ze dvou variant:

Varianta A: 5.-7.6.2015 - Chatová osada Leština - Komorník
Sraz se stávající organizací a v podobném duchu. s tím, že spousta věcí jako třeba orienťák se dá zase o kus vylepšit, nápady jsou a zkušenosti přibývají.
A i s tou stravou by se dalo pravděpodobně něco dělat i když asi těžko za stávající cenu.

Varianta B: ?.-?.?.2015 - Někde jinde
S tím, že sraz bude pořádat někdo jiný a třeba s novými nápady.
A myslím, že nemluvím jen za sebe když napíšu, že se přijedu rád pobavit a možná i s něčím menším vypomohu.

Varianta C: Kemp Bítov (Dušan, Kalty)

Varianta D: Haninka712: ATC Lučina
Oslovila jsem několik kempů, z nichž z hlediska našich základních nároků (tzn uzavření kempu jen pro nás, restaurace- plná penze, ubytování v chatkách, možnost koupání, ...) vyšel jako vítěz tento kemp http://atc.lucina.sweb.cz// .
Kemp se nachází na jižní Moravě v obci Tvarožná Lhota, pro představu- z Ostravy je to 171 km, z Horní Cerekve 200 km, z Hronova 259 km, z Prahy 292 km, a ostatní ať si to najdou na mapě :-D
ubytování od pátku až do neděle s plnou penzí vychází na cca 850 KČ s tím, že tato cena je naceněna na 40 osob a v případě většího počtu účastníků bude cena ještě nižší. (Cenu za děti mi ještě slíbila paní recepční poslat- musí je projednat s majitelkou). Dřívější příjezd a zvířata taky nejsou problém.
Nastínila jsem taky, že občas býváme hlučnější a nechodíme spát ve 22h, což taky nneí problém, provoz výčepu se přizpůsobí nám (tedy relativně, ať nikdo nepočítá s tím, že tam s náma bude obsluha až do snídaně :-D ). Paní majitelka vypadá po několika telefonátech a emailech velice ochotně a komunikativně, takže po této stránce by problém žádný neměl být.... :)

Organizačně bychom se o to postarali my dva s Jirkou (pomocníky samozřejmě přijímáme), Anii bychom nechali aukci, když jí to tak skvěle jde :aplaus: . Kousek od tama bydlí Honza, takže určitě bude mít nějaké tipy na vhodné místo na focení atd. Taky bychom chtěli do programu začlenit aktivity, které prozatím nebyli, tak, aby se mohly zabavit třeba i děti, nějakou představu už máme, jen to vypilujeme do detailů a ve vhodnou chvíli zveřejníme (nejspíš to ale přes SZ proberu třeba s Hadem, Anii, Kaltym, Duškem jakožto kulturním referentem... :) )

tak a teď jsem zvědavá na reakce.... :-) všechny připomínky přijímám a není problém je konzultovat s paní majitelkou.

hadXR

EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Letní sraz 2015
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 7:51:28 
SIERRA člen
SIERRA člen

já bych jen chtěla poznamenat, že ty možnosti nejsou formulovány správně, u té první třeba někdo nemusí souhlasit s místem ale může být spokojen s organizací, tak ať si třeba nynější pořadatelé nemyslí, že všichni, kdo zvolí tuto variantu, si myslí, že i organizace nebyla dobrá! (můj osobní názor je, že letošní organizace byla zatím ta nej :-) )

aktualizace - 27.5.2013 - 07 386 km :-)
2016- cca 122 000 km
1/2016- prodáno...

Fidorka- Ford Focus :-)
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 11:47:49 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Škoda, že se na Leštině změnil kuchařský tým... kdyby toho nebylo, určitě by nikoho ani nenapadlo přemýšlet o nějaké změně.

PS: já jako "pouhý účastník" nechávám téhle debatě naprosto volný prostor pro budoucí směřování, pro mě chybí v hlasování varianta č. 3 tzn. C a to rád se zúčastním srazu bez ohledu na místo konání.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 15:40:56 
Globální moderátor
Globální moderátor

Hani já chtěl hlavně předejít pozdějším omylům, aby si třeba někdo naivně nemyslel, že doporučí kemp "někde", že je jakože cajk tím jeho práce skončí. A my tam pak budem jezdit x km domlouvat, zařizovat, vymýšlet O.Z., atd.
Aby skrátka bylo jasné, že tu organizaci si musí vzít na starost někdo jiný.
A organizace dobrá ano, ale dobrý je za 3. Byli tam chyby i z mojí strany a vím o nich i vím jak jim předejít, ale to je na jiné povídání.

Eddie jó to je pravda, varianta "je mi to jedno" je vynikající nápad má takovou velkou výpovědní hodnotu ;)
Myslím, že tato varianta byla v minulosti mnohokrát použita při hlasováních o termínech srazů a byla organizátorům velice "nápomocná".

Všem: jinak mě ještě napadlo, že by po vložení hlasu nebylo špatné přidat i nějaký komentář, protože i z kritiky se dá poučit.

EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 15:50:29 
Mr. President
Mr. President

Komorník je jistota, ale klidně bych se nebránil vyzkoušet něco nového. Jinak Had to organizoval skvěle :-)

pár tipů na kempy....

http://www.dokempu.cz/kempy/?search=1&f ... edej+kempy

ex Škoda Favorit 136 L (1990)
ex Ford Fiesta 1.1 CLX (1989)
ex Škoda 105 L (1980)

"Z uměleckých směrů vyznávám jedině Sierralismus..."

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 17:21:31 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Mně vadili jen záchody, možná trochu jídlo, ale já nejsem moc vybíravý a dokážu si spočítat, že za ty peníze nemůžeme čekat kaviár. Takže nevím jak hlasovat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 17:21:51 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Odpověď C (chybějící) se rozhodně nedá zjednodušit na "je mi to jedno", naopak... není.
Nicméně nemůžu hlasovat nyní i pro žádnou ze dvou nabízených (prostě se zdržuji hlasování, tak jak je tato anketa nyní daná).
Proč?
Protože jde aktuálně o anketu a hlasování pouze o jedné variantě (byť to tak na první pohled nevypadá) a to jestli Leština ano se "současným realizačním týmem" a nebo si to udělejte "někdo jiný někde jinde".
Proto nemůžu jako "pouhý účastník" srazu, který si ho jede užít hlasovat, protože cokoliv než odpověď A znamená, že taky žádný sraz 2015 být nemusí, já ho totiž určitě s ohledem na uvedené organizovat nebudu...

Není alternativa, tzn. není o čem hlasovat!

A jestli ti někdo něco říkal, že by to chtělo změnu atd., tak by se napřed mělo jednat o tomhle podnětu a pak až něco vybírat (takže ať klidně někdo něco navrhne, proč ne), ale zatím opravdu není o čem se bavit... a pocit, že tě naštvalo, že někdo (pořád netuším kdo a co?) chce něco jiného a že máš pocit, že "to se na to můžu vybodnout, ať si to pak tedy udělá kdo chce kde chce" ještě není důvod k vyvolání téhle ankety.

Tu by měl buď vyvolat ten "někdo jiný" s tím "jiným záměrem" a nebo i současný organizační tým, ale jen pokud by jste nám chtěli říct "už to dělat nebudeme, je čas aby se ukázal zase někdo jiný", ale já za sebe ani jednu takovou situaci nevidím a proto pro mě je tahle anketa od začátku bezpředmětná a proto nebudu hlasovat pro žádnou z uvedených možností (v tuto chvíli).

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 17:25:23 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Danny píše:
Mně vadili jen záchody, možná trochu jídlo, ale já nejsem moc vybíravý a dokážu si spočítat, že za ty peníze nemůžeme čekat kaviár. Takže nevím jak hlasovat.

...to nejsi sám :-D .

Nicméně, 100% spokojenost (nejlépe všech :-) ), aby vše klaplo a vše bylo perfektní... to se tak často nestává, ale jsou to věci, které se dají řešit (min. to jídlo určitě).

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 17:57:59 
Globální moderátor
Globální moderátor

Tak znova, toto hlasování je tu proto, že je nutné v co nejbližší době potvrdit nebo zrušit rezervovaný termín a to vzhledem k vytíženosti kempu Leština kde i Ford Scorpio klub rezervuje termíny rok dopředu a není sám (ostatně loni jsme se přesvědčily, že to jinak nejde). Na příští rok ho sice máme jistý což ale neznamená, že s tím naložíme tak, že ho budeme držet do poslední chvíle a pak řekneme: "Jé pardon, nám se chce jinam."
A proto je třeba se rozhodnou jestli na Komorník nebo jinam.
Pokud někdo před koncem hlasování přijde s konkrétním nápadem kde, kdy a jak udělat sraz tak to samozřejmě můžu přidat do hlasování. Ale v současné době je třeba vyřešit výše zmíněné. Potom se můžou řešit další věci ať už to bude řešit kdokoliv.
A Eddie nikdo konkrétně tobě neříká: "Ty budeš organizovat příští sraz!", tak nevím proč už si to poněkolikáté zopakoval. Letos bylo na srazu celkem 66 lidí z toho se cca do 10 lidí podílelo na organizaci což znamená, že máme dalších 56 kteří se do toho můžou pustit, takže si nemyslím když nebudu organizovat já, anii, hud a spol. ani ty, že by to znamenalo, že nebude sraz. pokud potřebuješ obsáhlejší vysvětlování tak přijeď na pivo.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 19:08:02 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Ale já ti rozumím a na pivo rád někdy zajdu... ale stejně si myslím, že je tohle téma a anketa, tak jak je aktuálně nastavena, zatím mimo.
Když už to chceš použít pro podporu již předběžně zamluveného termínu, tak by ta anketa měla být postavena spíš takto:

Souhlasím s s konáním celorepublikového srazu 2015 opět v kempu Leština o víkendu předběžně v termínu 5/2015 (bude upřesněno):
A) ANO
B) NE

To jak je anketa nastavena teď, není to pravé (ve chvíli existence pouze varianty A) tedy Leštiny u rybníka Komorník (abychom byli přesní a neposílali lidi na druhý břeh do konkurenčního kempu :-) ) a ještě to vztahovat podmínkou k realizačnímu týmu.
Máš prostě dvě varianty, z nichž jedna je konkrétní, druhá imaginární a obě s jinou podmínkou... tady není aktuálně opravdu o čem hlasovat (varianta B je takový holub na střeše, ale nikdo v tuhle chvilku ani neví, jestli na té střeše nějaký ten holub doopravdy sedí :-) ).

A zapomeň na demokracii... pokud je vůle (organizátorů) a možnost (termín a kapacita v současném kempu), tak rozhodni (a když se neozve velká část členů s masivními protesty, tak jsi rozhodl dobře :-) ).
Pokud si ale nejsi rozhodnutím jistý a potřebuješ ho podpořit (cítit podporu a většinovou shodu), tak použij metodu ANO/NE, ale s jasnou otázkou... (návrh máš v tomhle příspěvku, aby jsi neřekl, že ti do toho jen tak planě "kecám") no a pokud by ti 90% členů odpovědělo NE, ta by byl teprve důvod vyvolávat debatu o jiném místě (a nebo pokud s jiným místem a organizačním zajištěním přijde někdo další a získá pro něj podporu).
Ale tak jak je to nastavené teď, to není prostě ono (jestli mi rozumíš) - přijde mi to jako hledání problému, kde není a tak si ho aspoň malý vyrobíme sami :-D .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 19:24:35 
Globální moderátor
Globální moderátor

A ono to snad je něco jinýho než ano/ne? Není je to to samý, akorát je k tomu vysvětleno co znamená ano a co ne.

A zapomenout na demokracii ano to bylo ideální řešení, ale na druhou stranu jsme autoklub a ne vojenská jednotka, tudíž jde o spokojenost účastníků srazu a není nutné, aby tam pak ve výsledku vetšina byla nespokojená a přemýšlela, že se to mohlo udělat jinde a lépe.

Takhle má každý možnost se vyjádřit včas.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 19:43:54 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Ááách jo, to pivo bude nutný... ale v tom případě by se nás mělo sejít víc, aby ta debata měla nějakou váhu.

Já už to líp vyjádřit nedokážu a to si myslím, že nejde o nějaký zásadní rozpor, naopak :-) .
Tak jak to máš teď je mi sice daleko bližší varianta A, ale varianta B vlastně není v tuto chvíli nic víc, než ten holub na střeše, který tam asi ani nesedí (varianta A je konkrétní, varianta B prostě NENÍ a je spíš takovým výkřikem, "tak si to udělejte případně někdo jiný, někde jinde").
A děje se přesně to, co se dít navíc v takovém hlasování nemá, jak koukám na výsledky, tak 1 člen už pro B hlasoval, ale žádný konkrétní návrh varianty B tu nevidím...
To fakt nevím v čem ti takové hlasování pomůže...
Takže možnost vyjádřit se tu je, ale když nám budou chtít třeba někteří členové ,co na sraz stejně nepojedou (a dohromady je zde téměř 1500 duší a účastníku srazu bývá v desítkách), hlasovat pro B, aby nám to tu trošku "osvěžili" a přitom nic navrhnou (proč by taky :-) ), tak se dostaneme do zvláštní patové situace...
Tohle referendum je prostě zvláštní :-) .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 19:59:05 
Globální moderátor
Globální moderátor

Ano těch nekalých živlů se též obávám to máš pravdu. Ale reálně se s tím moc dělat nedá a nechtěl sem na to upozorňovat, abych to někomu neporadil.
Jediné co můžu dělat je požádat každého hlasujícího, aby po odeslání hlasu napsal sem příspěvek: "Hlasoval sem pro A" nebo "Hlasoval sem pro B" a všechy takto nepotvrzené hlasy ignorovat.

A ještě jednou. ano var. B je "holub na střeše", ale pravděpodobně nikdo jiný nápad nemá, nicméně každý má možnost během 20 dní něco konkrétního vymyslet.
Protože potom se budeme muset pravděpodobně spokojit s tím vrabcem v hrsti (Leština) a nebo spoléhat že ten holub jednou přiletí.
Hlasování bych bral spíše jako hozenou rukavici těm co by třeba měly nějaké nápady a jen je tím popohnad aby s nimy přišly teď a ne třeba v listopadu, protože to už bude pozdě (pokud bude rezervována leština.

Nicméně i k této naší debatě se mohou vyjádřit ostatní.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 21:30:59 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Já hlasoval pro Komorník byl fajn a myslím že bude i příští rok.

ano musím zmínit záchody, to opravdu nebylo nic moc a taky kuchyni (ten tatarák byl zoufalej :( pamatuju si ho mnohem lepší)
ikdyž s tím jídelníčkem se dá něco dělat (letos se ani neřešilo co bude)

na druhou stranu když by někdo přišel s návrhem kempu (a podal k němu potřebné informace, které usnadní rozhodování), tak se změně bránit nebudu :)

shrnuto, Komorník příští rok ano, pokud něco jiného tak se další kdo máte nápad na místo ukažte a uvidí se.

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 21:35:42 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Jiné místo neznám, organizovat se mi nic nechce a při nejhorším to jedno nebo dvě kakání a pár jídel jeden víkend v roce snesu, takže za A :smile:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 10. čer 2014 21:40:39 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Danny píše:
Jiné místo neznám, organizovat se mi nic nechce a při nejhorším to jedno nebo dvě kakání a pár jídel jeden víkend v roce snesu, takže za A :smile:

:lol: :lol: :lol: to se ti povedlo Danny

já organizoval loni :-) díky patří Hadovi, Redymu a dalším co pomáhali vymýšlet.
(10 minut před startem chodit prstem po mapě a tvořit trasu závodu bylo fakt super :-D )
podle reakcí se dá zhodnotit jak se sraz líbil... ano je to dost náročný ale dá se to.

Co se týče fungování jak jsi psal viz výše tak se to dalo i tak v pohodě ;)

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 10:16:48 
Administrátor
Administrátor

Ja jsem hlasoval pro variantu A a smysl hlasovani se mi zda rozumny a pochopitelny.
Podle me realizacni tym nemel chybu ;) a i kemp byl celkove dobry.
Samozrejme bych radsi uvital zkvalitneni WC misto druheho bazenu, ale s tim nic nenandelame a treba se k tomu pristi rok taky dostane. Zazil jsem spousty daleko horsich kempu ve vsech ohledech.
Dulezite je, ze nas pan majitel nijak neprudil a ve vsem nam myslim vysel vstric.
Chatky byly v dobrem stavu, pro 99% populace myslim minimalne postacujici a obsluha nas ve 24h nevypoklonkovala na kute.
Do organizace dalsiho srazu se nijak nehrnu, pac vim co to vsechno obnasi (nekolik jsem jich v minulosti taky organizoval).
Nicmene doufam, ze pristi rok uz snad na tom nebudu casove tak tragicky, jako posledni 2 roky a pokud by bylo potreba, muzu prilozit ruku k dilu, co se tyka organizace.

Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 10:40:33 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

:-) Tak já tak napíšu.. anketa je dostačující, i když osobně bych to dala klidně bez hlasování prostě pro volnou diskuzi.
Ono to není Eddie o té jakési uraženosti, jak se snažíš poukázat, ale spíš o uvědomění si, že stávající organizátoři nemají ve svých časových (ani finančních) možnostech jezdit do doporučeného kempu na druhém konci republiky a něco bez znalosti okolí a pod. vymýšlet. Je to v podstatě stejná otázka, jako předloni, kdy se takové organizace ujmul Momo a myslím, že to bylo super, faktem je, že ten samostatný separovaný kemp má své kouzlo :-D

Pokud je tu někdo, kdo už nechce do Leštiny, ví o nějakém slušném kempu, má poblíž nejlépe i plácek na zakončení závodu a rychlostní zkoušku a tak podobně, tak by pro něj nemuselo být tak těžké dát návrh. Ono ostatně i já bych se ráda koukla do jiných koutů republiky :-) Ale musí být jasné, že organizace je záležitost dobrovolná a místy časově i finančně náročná, tak se nezlob, že to jinde organizovat nechceme, když poblíž o rozumném kempu nevíme a dál prostě jezdit nebudeme.

Na místě ale ráda pomůžu s čím bude potřeba :-)

K jídlu: lína huba, holý neštěstí, cena za kemp se nezvedla za ty dva roky (a co scorpio pamatuje podstatně déle), ale cena za potraviny a energie se zvedla pěkně. řekněme tedy, že každý dá 1200Kč a věřím, že úroveň to šoupne zpátky :-)

Záchody.. no.. co k tomu říct.. já na nich moc času netrávím.. je to frk frk.. čas raději využívám jinak, než ho pros... Takže já byla v klidu. Ostatně vím kde ji mám, vidět ji nepotřebuju :-D :-D :-D

Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 12:27:24 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Za me super ... Zazil sem toho myslim si vic nez je na muj vek zdravo a tady jsem spokojeny, na druhou stranu umim pocitat a nemam problem si priplatit, za me i za zenu. At jde o naklady spojene s urovni jidelnicku nebo najetych xyz km pro pripravu srazu.

Na druhou stranu ALE, rad pojedu i jinam a pocumim jinde.

Komornik beru jako jakousi "zaruku kvality", kterou ale nutno doplnit heslem "za malo penez, malo muziky" Nicmene za sebe muzu rict jen to ze letni sraz neni zabijacka a neni o zradlu.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 16:47:45 
Globální moderátor
Globální moderátor

anii píše:
:-) Tak já tak napíšu.. anketa je dostačující, i když osobně bych to dala klidně bez hlasování prostě pro volnou diskuzi.
......

A to už mě taky napadlo ve spojení s výše popsanou možností ovlivnění hlasování nekalými živly.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 17:19:48 
SIERRA člen
SIERRA člen

Taky jsem dal Komorník, sice jsem tam byl jen jednou a ještě soukromně s Escortem 1.4i cabrio 1989 Mk.4

co se týká malých akcí tak je může uspořádat každý kdykoliv, viz např. Dušan 27.6. na zahradě v Dejvicích. Přijede kdo bude chtít a je to.
Hajzlíky se zkousnout dají, kafe, noviny apod si na hajzl ssebou neberu.

Jeden vtip na odlehčení: Kohn s Roubíčkem jsou na koupališti a Kohn povídá" Roubíček jdou do bazénu?"
"nejdu Kohn co bych tam dělal, plavat neumím a čůrat se mi nechce"

00420608070996
marcel.ford@seznam.cz

Hádat se v internetovej diskuzích je stejné jako běžet závod mentálně postiženejch, i když vyhraješ tak pořád seš debil.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 17:38:02 
Globální moderátor
Globální moderátor

Ano pak je tu totiž ještě stále možnost pořádat i více srazů za rok, hlavní letní je víceméně jasnej kdy. Na podzim máme zabijačku. No ale nějaký jarní zahájení sezóny nám stále chybí, pokus s czechringem nebyl nejštastnější takže by někdo mohl přijít s novým nápadem. A taky třeba konec léta vyzívá ke srazu.
ale k tomuto tématu tu máme i vhodné vlákno: viewtopic.php?f=9&t=9366

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 11. čer 2014 18:40:47 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Pokus se svezením v Hradci byl moc fajn... aspoň pokud jde o to svezení (vím, že třeba Bobo asi bude mít jiný názor a nějaké betonové svodidlo mu může klidně políbit prd*l :-) ), ale i tak díky Rišákovi za tuhle akci.
Já si pneumatiky zničil dost (pořídil jsem si na tuhle akci taky speciální sadu :-) a brzdy dostatečně smrděli, olej byl na výměnu atd., já si to užil :-) .
To že byla večer v kempu kurevská zima a nepomohlo ani topení 2 vařiči na propan je už o něčem jiném. Horší bylo, že v kempu byly nakonec obsazené celé dvě malé chatky (a jedna někým, koho jsem předtím ani potom už nezaregistroval - asi to bylo tím "jiným" autem).

A taky je fakt, že ani na okruhu nás nebylo moc... čekal jsem větší účast, ale ještě to šlo :-) , takže po doplnění pár BMW počet "tak akorát" :-) .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 1:07:04 
SIERRA člen
SIERRA člen

Czechring byl super, já si myslím, že klidně může být i další. Holt to zrovna tak vyšlo, že nikdo neměl čas. Se stává...rozhodně bych to nezatracoval a se mnou by se určitě mohlo počítat. Toho času jsem byl dočasně bez papírů, takže jsem nebyl Sierrou a sám, ale s BMWackym odvozem.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 7:38:14 
SIERRA nadZávislák
SIERRA nadZávislák

Komorník klidně dáme zase ne?..........

za mě třeba bych ale nazančil, aby se i organizátoři trochu pobavili, nechat příští sraz takový volnější......jde o sobotu, nějakej výjezd ano, třeba to letiště a tam jen zablnout s autma (zablnout myslím třeba....na čas výměna jakože píchlý pneu, výměna jakože prasklý žárovky v hl.svetlomětu nebo tak podobně)

ono organizovat orienťák se vším všudy včetně výsledný sumarizace dat a vyhlášení výsledků je pro účastníky fajn zábava, ale organizátoři maj toho za víkend pak plný koule a hlavně si je člověk neužije tak nějak na pokec a tak.......

ja bych příští sraz zkusil pojmout třeba tak nějak vzájemně mezi sebou lehce opravářsky (PIRO nahrádní motor si s sebou nevoz to ne), ale drobnosti.....nebo tak nějak

a pak místou už je jedno kde, a ten Komorník je na toto žůžovej ;)

EDDIE: czechring v cajku, jel bych zase, s tím problém není...jen toho času loni a letos moc není..to víš stavba baráku to jsou auta trochu stranou no :(

Sierra z 83,XR4i,GHIA,zatím s 2.0 OHC,LPG
Sierra z 86,4dv,2.0 OHC,man.,LPG
Sierra z 87,4dv,2.0 OHC,man.
Sierra z 89,4dv,2.0 dOHC,man.
Chevrolet Camaro z 87,2.9-V6 MPi,aut.
BMW 750iL,z 88,5.0-V12,aut.
Ford Ranchero rv.78,6.6-V8,aut.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 8:35:43 
SIERRA člen
SIERRA člen

Par tipu na letistni souteze, hod rezervou 195/65 R14, stoceni trapezoveho zavitu na original heveru Sierra z horni do dolni polohy na cas, apod

00420608070996
marcel.ford@seznam.cz

Hádat se v internetovej diskuzích je stejné jako běžet závod mentálně postiženejch, i když vyhraješ tak pořád seš debil.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 10:41:26 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

...no, soutěže jsou zajímavej nápad (na velký letní sraz).
Vymyslet se dá kde co s motoristickou tématikou :-) .
Soutěžní odpoledne např. v kempu nebo blízkém okolí, tím vynechání orienťáku (který je jinak super, ale nemusí být pokaždé - já si ho pro sebe letošek "vynechal" sám, protože jako pilotovi mi chyběl navigátor/ka a dal jsem cestou za zbytkem pole bojujícím v orienťáku radši na spravení chuti něco v motorestu a na letišti už jsem zase byl :-) ), to by mohlo pomoci k menší pořadatelské náročnosti a větší volnosti.
Ale chtělo by to předtím stejně jen např. krátkou vyjížďku do jednoho zajímavého bodu + společné foto.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 11:16:21 
SIERRA člen
SIERRA člen

Neco vymyslime.

00420608070996
marcel.ford@seznam.cz

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 19:10:11 
Globální moderátor
Globální moderátor

Tak jasně na letišti by se nějaké ty doplňkové soutěže udělat mohli, ale chce to zase dalšího člověka kdo se o to postará a myslím, že zrovna toto je přesně práce pro kulturního referenta ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 12. čer 2014 19:21:08 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Orienťák bych nechal, ta RZ se mi moc líbila :grin:

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 383 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]