Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je čtv 02. črc 2020 8:28:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 220 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 21:25:07 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
Tímto Vás všechny, jménem "organizačního výboru", zvu na v pořadí již 13. letní celorepublikový sraz příznivců vozů Ford Sierra.

Základní informace o srazu:

Termín konání: 30. května až 1. června 2014 (možnost dorazit kdykoliv v týdnu před tímto víkendem, tj. od pondělí 26. května 2014)
Místo konání: Chatová osada Leština u rybníka Komorník. Cca 1 km od obce Strmilov, okres Jindřichův Hradec. http://www.chaty-komornik.cz/index.php
Ubytování: Je zajištěno v dvoupodlažních čtyřlůžkových a jednopodlažních pětilůžkových chatkách. v případě potřeby mohou být vybaveny el. topením.
Dále je v kempu k dispozici: Restaurace s točeným pivem a dalšími nápoji, společenská místnost, sprchy, bazén, rybník s půjčovnou šlapadel, stolní tenis a hřiště na míčové hry.
Obrázek

Cena za ubytování a stravné:
Dospělí a děti od 12 let: 1000 Kč/osoba/víkend (ubytování v chatce 300 Kč (nelze samostatně!) + stravné, pátek večeře až neděle oběd 700 Kč)
Děti 4 - 12 let: 900 Kč/osoba/víkend (ubytování v chatce 300 Kč (nelze samostatně!) + stravné, pátek večeře až neděle oběd 600 Kč)
Děti do 4 let: Zdarma
V případě účasti pouze na jednu noc (pátek - sobota nebo sobota - neděle) je cena 650 Kč (ubytování 300 Kč + stravné 350 Kč, večeře až oběd)
Cena za ubytování zahrnuje ubytování v chatce a všechny další poplatky, které se běžně v kempech platí (osoba, auto, rekreační poplatek), takže nic nedoplácíte.
Navíc v případě příjezdu dříve než v pátek nic nedoplácíte a cena za ubytování zůstává stále 300 Kč.
Cena za stravné zahrnuje: Pátek večeře, druhá večeře. Sobota snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře. Neděle snídaně, oběd.
V případě dřívějšího příjezdu je možno využít jídelního lístku restaurace (není v ceně!) nebo vlastních zásob.
V kepmu bude k dispozici společná lednice, plynový gril a ohniště.

Každý řádně registrovaný účastník srazu navíc ZDARMA obdrží: identifikační náramek, kartu vozu a hlasovací lístek do soutěže "MISS" auto, vytištěný itinerář k jízdě zručnosti a veškeré potřebné dokumenty.

Tento sraz je určen nejen členům tohoto fóra, ale všem příznivcům vozů značky Ford i jejich přátelům. Tudíž pokud máte kamaráda/kamarádku, který by jel rád s vámi a nezkazí zábavu tak ho neváhejte vzít sebou na sraz.
Jen raději upozorňuji, že v případě vyčerpání kapacity kempu (což je nepravděpodobné) mají přednost řádní členové tohoto fóra.

Program srazu:

Pátek:
Příjezd většiny účastníků, registrace.
Večeře, pokec, volná zábava.
23:00 - Bitva o vlajky, něco ve stylu "Capture the Flag ", bojovníci budou vyzbrojeni vodními stříkacími pistolemi.
Sobota:
Dopoledne - Volná zábava
13:00 - Start orientační jízdy
15:00 - Start jízdy zručnosti na letišti
17:00 - Spanilá jízda zpět do kempu
20:00 - Vyhlášení vítězů odpoledních závodu
20:30 - Aukce. Pozor, účastník s největší útratou v aukci získá hodnotný dárek.
23:00 - Volná zábava až do ranních hodin
Neděle:
11:00 - Vyhlášení vítězů soutěží "MISS" auto.
Odpoledne - Odjezd

Registrace:

Pro registraci na tento sraz stačí pouze napsat do tohoto tématu příspěvek obsahující následující informace:
"Nick" a jméno účastníka, počet a jména dalších osob které pojedou na sraz s vámi (v případě dětí uveďte věk), číslo chatky ve které si přejete být ubytováni (viz. obrázek níže), předpokládaný den a čas (přibližně) příjezdu a v případě odjezdu dříve než v neděli uveďte i termín odjezdu.
Jako vzor použijte "mojí" registraci (druhý příspěvek v tomto tématu). A prosím o uvádění všech výše zmíněných informací.
Červeně přeškrtnuté chatky jsou již rezervovány jinými účastníky.
Obrázek

Platba:

Pro úspěšnou registraci účastníka na sraz je nezbytné zaplatit zálohu ve výši 500 Kč za každou osobu na klubový účet a to nejpozději do 30. dubna 2014.
Zbývající částku potom uhradíte v hotovosti na srazu.
Pokud jste ochotni uhradit dopředu na účet celou platbu (1000 Kč/os.) budeme potěšeni, ulehčí se tím administrativa na srazu a zbude více času na zábavu.
V případě pozdní platby (po 30.4.2014) bude platba navýšena o přirážku 200 Kč. (Jde na klubový účet.) Navíc v tomto případě nemůžeme zaručit účastníkovy řádné stravování a ostatní benefity.
Toto opatření je nezbytné vhledem k tomu, že máme zajištěné stravování a majitel kempu musí vědět pro kolik lidí má uvařit.
Dále upozorňuji že při zrušení rezervace po termínu 30.4.2014 je záloha NEVRATNÁ a propadá na klubový účet. (V případě zaplacení celé částky a zrušení rezervace po 30.4.2014 Vám bude platba vrácena ponížena o nevratnou zálohu 500 Kč.) Nicméně máte možnost svou rezervaci "prodat" jinému účastníkovy, který díky tomu bude i při pozdní registraci osvobozen od přirážky.
Jen pro přesnost dodám, že peníze z případných přirážek a propadlých záloh budou uloženy na klubový účet a využity na dalších srazech (ceny do soutěží, atd.).

Číslo účtu: Neplatné - Starý účet
Částka za jednu osobu: 500 Kč (záloha) nebo 1000 Kč (celá platba), případně jiná částka viz. výše.
Variabilní symbol: Zde uveďte své pořadové číslo, které najdete níže v seznamu registrovaných účastníků.
Zpráva pro příjemce: Uveďte svůj "Nick". V případě, že platíte za více osob uveďte jejich jména.

Po provedení platby mi napište "Soukromou zprávu" a oznamte mi provedení platby. Uveďte zejména pokud platíte za více lidí za platíte zálohu nebo celou platbu a jména dalších osob.
Po přijetí platby to poznačím k vaší registraci a nic vám již nebrání vyrazit na sraz :-)

Seznam účastníků:

Obrázek

Informace k jednotlivým soutěžím:

Orientační jízda:
Předem upozorňuji, že se jede po veřejných komunikacích v běžném provozu a na vlastní nebezpečí - pořadatelé neručí za jakoukoliv škodu způsobenou účastníkem jízdy. Tudíž je nezbytné jednat tak, aby nebyla způsobena žádná škoda na zdraví ani majetku! A doporučuji se řídit platnými předpisy o provozu na pozemních komunikacích.
Kdy: V sobotu od 13 hodin zhruba do 16:30.
Co potřebujete: Zejména NEbýt již pod vlivem alkoholu. Dále pojízdné auto, propisku a navigátora (není podmínkou, ale bez něj je to těžší).
Před startem obdržíte itinerář podle kterého budete hledat trasu a plnit bodované úkoly.
Pro celkové hodnocení jsou nejdůležitější dosažené body za splněné úkoly, ale bude zohledněna i najetá vzdálenost (kdo bloudí a najede více km přijde o nějaké ty body) a započítán je i čas ovšem maximální rychlost tu nevyhrává.
Vítěz závodu obdrží "trofej".

Jízda zručnosti:
Kdy: V sobotu cca od 15 hodin (příjezd prvního závodníka jízdy zručnosti) zhruba do 17:00. (nikdo o nic nepřijde startuje se postupně podle dojezdu z jízdy zručnosti)
Bude probíhat na letišti v cíli závodu. Přesná podoba bude upřesněna.
Co potřebujete: Stále to pojízdné auto. A zejména i nějakou tu soudnost neboť i zde jedete na vlastní odpovědnost.

"Aukce:"
Kdy: V sobotu od 20.30 hodin zhruba do 23:00.
Jedná se o klasickou aukci. Draží se předměty které si samy doneseme a výtěžek jde na klubový účet kde bude později využit pro zkvalitňování dalších srazů a fungování fóra.
Každý účastník musí do aukce přinést 1 nebo 2 libovolné (více předmětů zbytečně prodlouží aukci), ale smysluplné předměty (nenoste prosím odpad jako se stávalo v minulých letech).
Donesený předmět účastník 30 minut před zahájením aukce předá osobně moderátorce aukce, konkrétně tedy Anii nebo pipetule, aby jsme předešly vkládání výše zmíněného odpadu.
Na toho kdo v aukci utratí nejvíce peněz čeká hodnotná cena!

"MISS" auto
Probíhá po celou dobu srazu takže bude dost času si všechny vozy prohlédnout a jedná se o ohodnocení automobilů v různých kategoriích .
Hlasovací lístky obdržíte po příjezdu na sraz a vítězové získají diplomy.

Bitva o vlajky:
Kdy: V pátek od 23.00 hodin.
Kdo zná počítačové hry jako Unreal Tournament nebo Quake III Arena ten už ví že půjde o klasický "Capture the Flag".
Pro ostatní doplním, že to bude vypadat nějak takto. na vybraná místa budou umístěny dvě odlišné vlajky. Rozdělíme se do dvou družstev a úkolem každeho družstva bude jednak ochránit svou vlajku před odcizením a zejména se pokusit uloupit vlajku nepřítele a donést jí k vlastní vlajce. tím tým získává bod.
Vyzbrojeni budeme stříkacími pistolemi na vodu, kterou každý účastník bitvy obdrží na místě. (Pokud máte svou oblíbenou můžete si jí přivézt).
Pravidla budou taková, že pokud bude bojovník během bitvy zasažen musí zdvihnout zbraň nad hlavu a vrátit se k vlastní vlajce, odtud se teprve může vrátit zpět do boje. V případě že nese bojovník zbraň nad hlavou tak ne něj samozřejmě ostatní nestřílí!
A zejména nezapomeňte, že ve skutečnosti nejsme nepřátelé a maximálně se snažte nikoho nezranit!

Závěrem:

Doporučuji sledovat tento příspěvek neboť se zde budou postupně doplňovat důležité informace a seznam účastníků.
Dále všechny prosím, aby toto téma využívaly pouze k registraci, případně k velmi důležitým věcem které nesmějí být přehlédnuty!
Pro méně důležité informace a pokec okolo srazu slouží příspěvek: 13. Letní Sraz Komorník, 30.5. - 1.6.2014 - POKEC

To je prozatím vše a já i celý "organizační výbor" se na Vás všechny moc těšíme stejně jako na další super sraz!

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 21:28:49 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
Hlásím se na sraz :-)
1. hadXR (Daniel) + 1. Chatka č. 27. Příjezd: Středa 28.5.2014, okolo 15 hodin. Odjezd: Neděle, odpoledne.
------2. Katka. Chatka č. 27. Příjezd: Středa 28.5.2014, okolo 15 hodin. Odjezd: Neděle, odpoledne.

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 21:47:58 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12932
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
3. Haninka712 Chatka č. 13. Příjezd: pokud půjde, tak Středa 28.5.2014 Odjezd: Neděle, odpoledne.
4. el_Barto Chatka č. 13. Příjezd: pokud půjde tak Středa 28.5.2014 Odjezd: Neděle, odpoledne.

// na zadost od Pira menime chatku na cislo 13. Bo on je na ni fixovany asi ...

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 22:39:53 
Offline
Globální moderátorka
Globální moderátorka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2008 1:00:00
Příspěvky: 2952
Bydliště: Pelhřimov
5+6, anii + Frenk, chatka č. 12 :-)
Jinak hade dobrá práce, pokec jsem nečetla, předpokládám, že je to jak jsme se bavili, ale vypadá to kultůůrně. Bartíku - uděláš plakát?:) )toto neslouží k diskuzi! Otázník je tam jen z slušnosti..howk :-D)

Jo jinak letiště není jistý, v tomto termínu mívají větší akce, mám se zeptat po Novém roce...

_________________
Audi A4 B5 1,9 TDi
Honda CB600S Hornet
Yamaha FZR 600R ex
Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 17. pro 2013 23:37:45 
Offline
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. bře 2010 1:00:00
Příspěvky: 6912
Bydliště: Trutnov
7. Momo :banan:

chatka č. 18

další doplním 8-)

_________________
Ford Sierra combi 2.0 DOHC N9C Ghia "Amy"

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. pro 2013 11:50:43 
Offline
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 06. lis 2009 1:00:00
Příspěvky: 6870
Bydliště: Mirotická 954/7 Praha4
Děkuji Jirkovi za uvolnění chatky č. 14


Tedy Piro + Lucinka Chatka č.14 Pátek-Neděle třeba to vyjde už od čtvrtka ale to dam vědět dopředu.

_________________
Sierra combi MK II 1991, 2.0 DOHC .mega km
Sierra sedan MK II 1992, 2.0 DOHC 250 000 km
Sierra COSWORTH MKII 1991 4x4 186 000km
BMW E39 Touring 525i 145kW 2001
BMW E39 Touring 523i 125kW 2003
Fiesta MKII

A nějaký další mrdky o kterejch nemá ani cenu mluvit


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. pro 2013 13:01:54 
Offline
Globální moderátorka
Globální moderátorka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2008 1:00:00
Příspěvky: 2952
Bydliště: Pelhřimov
CENY POTVRZENY

_________________
Audi A4 B5 1,9 TDi
Honda CB600S Hornet
Yamaha FZR 600R ex
Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. pro 2013 15:59:27 
Offline
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 09. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 11546
Bydliště: Praha
Tak se tedy taky přihlásím... :-) :
Eddie (+1), chatka č. 17

PS: koukal jsem, že se na stránkách kempu inzerují i možnost čerpání příspěvků od zaměstnavatele (jedna z mála výhod co v práci máme), zkusím se tedy ještě přímo domluvit na celé platbě předem (faktura na změstnavatele - proč ne když je ta možnost :-) ).


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 18. pro 2013 18:05:46 
Offline
Nápojový referent
Nápojový referent
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. črc 2010 0:00:00
Příspěvky: 805
Bydliště: Praha 4-Michle
Kalty (zatím bez +) Chatka 9?
Příjezd nejlépe středa. Odjezd v neděli.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. pro 2013 19:34:33 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
Doplněno číslo klubového účtu pro platbu za sraz.

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 19. pro 2013 23:07:49 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. zář 2012 17:42:41
Příspěvky: 441
Bydliště: Praha-východ
Hlásíme se na sraz :-)
Zamlouváme chatku č. 16
Přijedeme ve složení:
13. Kubí (Jakub)
14. Monča
15. DrLifeguard (Franta)

Příjezd v pátek 28.5.2014 (ještě nevíme v kolik)
Odjezd v neděli

UP, hadXR.

_________________
Ford Sierra 2.9 V6 1992 sedan cosworth paket
BMW E39 525d 2001 touring


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 0:14:29 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen
Uživatelský avatar

Registrován: ned 16. říj 2011 8:20:33
Příspěvky: 165
Bydliště: Praha
asi bude někde komunikační chyba...
chatky jsou ve dvou typech...4 nebo 5 lůžko...
mi si přejeme 4 lůžko a podle plánku to vychází na chatku č.16 ve které budeme ve složení Monča-Kubí, DRLifeguard a plus očekáváme,že si Fanda veme konečně nějakou kočku sebou...
Tak že jen jednu chatku...děkujeme

Máte SZ a myslím, že vyřešeno. hadXR


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 22. pro 2013 23:17:36 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
16. kostey, (Jakub), chatka č.15, příjezd pátek 30.5. večer, odjezd neděle
-Na chatku přijímá spolubydlící, nejlépe svobodná děvčata.

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 24. pro 2013 19:39:36 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 31. led 2008 1:00:00
Příspěvky: 412
Bydliště: Praha 4 - Modřany
Honza a kamos Petr prijezd patek chatka č6

_________________
Ford Sierra - 2.0i Ghia, rv.92 BMW E39 2.0 rv.99


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 25. pro 2013 23:01:59 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen
Uživatelský avatar

Registrován: pát 01. úno 2008 1:00:00
Příspěvky: 160
Bydliště: pevnost ToraBora a prilehle okoli
Marcellus (Marcel)
Renata
chajda c.24
prijedeme asi Ct.

_________________
Sedan 2.3D - 1989 "mercury grijs" za tasku hrusek.
Sedan 1.8 - 1987 "silika goud" za okousanou hrusku

00420608070996
marcel.ford@seznam.cz

Hádat se v internetovej diskuzích je stejné jako běžet závod mentálně postiženejch, i když vyhraješ tak pořád seš debil.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 26. pro 2013 19:00:00 
Offline
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 11. bře 2010 1:00:00
Příspěvky: 6912
Bydliště: Trutnov
Kachnis - Kačenka
švára Tom + Terezka

všichni 4 budem v chatce č.18 8-)

příjezd v pátek... snad brzo

_________________
Ford Sierra combi 2.0 DOHC N9C Ghia "Amy"

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 04. led 2014 2:51:19 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. čer 2012 21:42:22
Příspěvky: 26
Bydliště: Počátky
Hlásím se na sraz :-) teda doufám, že se hlásím dobře :-D
Příjezd pokud to půjde ve st. Od pátku s drahou polovičkou, odjezd v neděli... Chatka číslo 11 (zabírám si celou chatku).
Těším se!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 20:55:46 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
Hude buď v klidu jste zaznamenáni.

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 21:52:03 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 5487
Bydliště: Praha-vychod
Hlasime se take. Prochy + Zuzka, chatka c.8, prijezd nejspis v patek vecer, pokud zabojuju, tak mozna CT...

_________________
Ford sierra DOHC sedan LPG-nejnovejsi priblizovadlo :)
Ford Sierra cosworth 4x4
Ford Mondeo 2.0i kombi LPG
Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 06. led 2014 22:05:20 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12932
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
Drzime palce, Romane bojuj !!!

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 16. led 2014 19:03:51 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
16. - kostey - zaplacena záloha - 500 Kč
1. - hadXR - zaplacena celá platba - 1000 Kč

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 19. led 2014 21:56:35 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
12. - kalty - zaplacena celá platba - 1000 Kč

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 08. úno 2014 22:16:03 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 30. říj 2008 1:00:00
Příspěvky: 836
Bydliště: Neratovice
Minah a Péťa + naše mimi Klárka chatka číslo 26
Celá platba cca za měsíc?
Příjezd pátek odjezd neděle

_________________
724 914 731

Ford Scorpio 2.9i 12v 1994 Klaun sedan, GHIA, manual, xenony, digiklima, pamet. sedaky, tempomat, vse v el, 15"/16"

Ford Explorer 4.0i 12v 1991 Eddie Bauer RENOVUJE SE

Ex sierra 2.0 DOHC, N9A 92kw, 91 kombi, GHIA

Ex sierra 2.0 DOHC, N9C 88kw, 92 kombi R.I.P


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 09. úno 2014 9:04:26 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 11. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 1052
Bydliště: Čáslav
trpaslíček pipetulka a dvě děti (6 a 14 let) takže chatka pro čtyři osoby a termín ok. Přijedu nvm čim ale přijedu 8-) (asi v patek kolem obeda) tak pokud to pude zas chatku u toho vjezdu na levo :smile: myslim že to byla č.4 ale všiml jsem si že je škrtnutá,tak v nejhoršim č.7

_________________
ex.2.3 V6 ghia r.v.85
ex.2.3D r.v.85
ex.2.0 iS ghie r.v.85
ex.2.0 DOHC ghia r.v.89
ex.2.0 OHC r.v.89 kupé
ex2.0l DOHC 4x4 r.v.90 červaná2.0l is OHC zadokolka KUPÉ r.v.88 červená
ex.2.9i Xr4x4 r.v.89
ex1.8TD Ford Escort kombajn r.v.98 modrej
WV CARAVELLE 2.4D r.v.96 9.míst k hačání
ex1.8TD Mondeo ghia Mk-II r.v 2000
Mondeo Mk-III 2.0TDCI 2003


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 02. bře 2014 2:31:36 
Offline
Mr. President
Mr. President
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. zář 2011 8:16:04
Příspěvky: 255
Bydliště: Praha 4 - Spořilov
Ales007 (Aleš) + přítekyně Jana. Chatka č. 10. Příjezd: pátek 30.5.2014, mezi 18 - 19 h. Odjezd: Neděle, odpoledne. :-)

_________________
Ford Sierra 2.0 DOHC (1992) RS Packet
Škoda Octavia 1.9 TDi (2005)
ex Škoda Octavia 1.9 TDi (2006)
ex Škoda Favorit 136 L (1990)
ex Ford Fiesta 1.1 CLX (1989)
ex Škoda 105 L (1980)

"Z uměleckých směrů vyznávám jedině Sierralismus..."


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 04. bře 2014 12:02:16 
Offline
SIERRA nadZávislák
SIERRA nadZávislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. lis 2009 1:00:00
Příspěvky: 4020
Bydliště: Hradec Králové
Risak + paní Risakova asi, chatky ani nevím jaký jsou volný, večer na to mrknu, příjezd pátek nebo možná i dřív

_________________
Chevy van g20 5.7 V8
Bmw e36 325tds touring


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 04. bře 2014 18:23:44 
Offline
Globální moderátor
Globální moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2007 0:00:00
Příspěvky: 5300
Bydliště: Hořepník
Rišáku z toho "sektoru" který sem prozatím vyznačil k rezervování zbývá volná pouze chatka č. 25.

Ale jsou tam i chatky ve kterých je pouze jeden člověk (č.9 kalty, č.15 kostey, č.11. Hud). tak pokud se domluví můžou se sestěhovat k sobě.
Jinak začnem zabírat další "sektor".

_________________
Ford Sierra 3.7i CLX 4x4 1992, Ford Sierra 2.0i GL 1987.
Ford Scorpio 2.9i Ghia 1991, Audi 80 B4 1.9 TDi 1992, Honda CB 500 1998.
EX: Ford Sierra XR4x4 1985, Sierra 2.0i CL 1992.
EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 04. bře 2014 18:26:18 
Offline
Nápojový referent
Nápojový referent
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. črc 2010 0:00:00
Příspěvky: 805
Bydliště: Praha 4-Michle
Já se kooperaci s Kostějem a Hudem nebráním ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 04. bře 2014 23:05:31 
Offline
Globální moderátorka
Globální moderátorka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2008 1:00:00
Příspěvky: 2952
Bydliště: Pelhřimov
To z vás nebude mít Hudova nová láska Hanička radost milé děti :-D Já bych jim nechala chatku lásky volnou :-D

No jo, reklamace Hade, si se mě ještě ptal, jak se Hudova jmenuje, a pak jsi jí tam nedal.. drahá polovička = holka, ne ruka :-D

_________________
Audi A4 B5 1,9 TDi
Honda CB600S Hornet
Yamaha FZR 600R ex
Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 04. bře 2014 23:13:00 
Offline
Globální moderátorka
Globální moderátorka
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. bře 2008 1:00:00
Příspěvky: 2952
Bydliště: Pelhřimov
Hade, ty seš snad jasnovidec, píšu to Hudovi a on, že Hanka nepojede, že má do toho jinou akci u nich ve vsi :D Takže cajk, máš to dobře, udělej jim hambinec.

_________________
Audi A4 B5 1,9 TDi
Honda CB600S Hornet
Yamaha FZR 600R ex
Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 220 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz