Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je stř 08. dub 2020 8:43:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 8:33:30 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

Každopádně mám po srazu několik postřehů:
1) Do aukce se nebudou vozit ND na Sierry, ale už jen a pouze věci typu chlast, trička, jídlo ... :smile:
2) Možná nám to jen tak přišlo z těch dvou kol, ale 70km/h pro udržení stejných rozestupů v koloně je poměrně neudržitelná rychlost, takže pak vznikají větší rozestupy vhodné tak akorát pro to, aby to nějaký dobrák z vedlejší fouknul.. i když je fakt že na té motce se dají "blokovat" i ty, takže ponaučení spíš pro nás :smile: Možná by pro příště nebylo špatné ale vymyslet nějakou "horší" cestu, ne po hlavním tahu, co myslíte? Je fakt, že tam pár aut osereme víc, takže bychom to museli nějak vymyslet s "pouštěním"..
3) Na letiště se bude muset vymyslet ještě nějaká dílčí zábava.. bude potřeba mít víc pořadatelů, ale nějaká soutěž pro lidi a ne pro vozy.. co vy na to?:)
4) Taky jsme mohli být trochu soudružní a složit se Hujerovům na ty dveře a futra, když Kalty v podroušeném stavu ztratil brýle, solidárně jsme na něj vybrali peníze, dokonce víc, než potřeboval, Hujerovům to mohlo zaplácnout část škody na chatce, ano, za blbost se platí, ale všechny stejným metrem, ne? I když ještě by to šlo napravit, když nám pošle Hujer č.ú. a kdo chce, tak by tam toho padíka poslal... ;)
5) Do kolonek MISS auto se budou uvádět nicky, už tak je v neděli náročné tvořit nějaké hodnoty :-D

Edit: Jo a za 6) Duskovci, ty cigára berte jako dárek :smile: ;)

Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 8:59:25 
Mr. President
Mr. President

navrhuju běh mezi kužely...rrrrrrrrrr :smile:

ex Škoda Favorit 136 L (1990)
ex Ford Fiesta 1.1 CLX (1989)
ex Škoda 105 L (1980)

"Z uměleckých směrů vyznávám jedině Sierralismus..."

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:10:08 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Skvělej relax, užil jsem si sraz suprově.
Díky všem pořadatelům.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:22:47 
SIERRA člen
SIERRA člen

taak, i my jsme nakonec po strastiplné cestě zpět, plné objížděk, dorazili včera kolem půl deváté domů... :-)
sraz jsme si opět užili (jako pokaždé :-) ), děcka, já vás mám ráda čím dál tím víc!!! :tuli:
Děkuji motorkářům, že měli terén dobře zmapovaný a ta jízda v koloně byla bezproblémová , děkuji Hadovi za organizaci, všem dobrovolníkům, kteří mi naleštili auto, Honzovi Sierrákovi za skvělou navigaci při orienťáku(:-D :-D :-D ), a všem ostatním, díky kterým jsem se opravdu dobře bavila i v dešti a zimě :-)

tak teď už snad jen zbývá začít odpočítávat těhc 365 dní do dalšího srazu .... :-)

aktualizace - 27.5.2013 - 07 386 km :-)
2016- cca 122 000 km
1/2016- prodáno...

Fidorka- Ford Focus :-)
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:24:05 
SIERRA člen
SIERRA člen

a ještě jsem zapomněla že snad dneska večer bych tady sesumírovala výsledky aukce, a do SZ napíšu těm, kteří ještě něco za aukci nezaplatili... :-)

2016- cca 122 000 km
1/2016- prodáno...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:31:06 
Nápojový referent
Nápojový referent

anii píše:
Každopádně mám po srazu několik postřehů:

ad 1) jen to ne
ad 2) netuším, prospal jsem
ad 3) je pravda, že letos to letiště bylo fakt strašně dlouhý. Nějakou zábavu by to chtělo.
ad 4) já jsem pro. A nechce udělat Peťa medovník? Co Piro? ;)
ad 5) + nová kategorie miss čůráček

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:33:49 
Nápojový referent
Nápojový referent

Haninka712 píše:
tak teď už snad jen zbývá začít odpočítávat těhc 365 dní do dalšího srazu .... :-)

Tak začni odpočítávat na FF a prase sraz. Bude to příjemnější ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:44:58 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

Faktem je, že kdo se moc nudil, mohl si vystřihovat a lepit model sierry :-D
Jinak asi jsme zapomněli říct, že si ty modýlky lepitelé měli vzít zpět..chcete ho někdo z tvořitelů uchovat?:-) Piro tebe nepočítám :-D

Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 9:47:25 
Nápojový referent
Nápojový referent

anii píše:
Faktem je, že kdo se moc nudil, mohl si vystřihovat a lepit model sierry :-D
Jinak asi jsme zapomněli říct, že si ty modýlky lepitelé měli vzít zpět..chcete ho někdo z tvořitelů uchovat?:-) Piro tebe nepočítám :-D

Já ti asi příště půjčím ruce na to vylepování. Bych netrefil ani ten papír... ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 12:09:38 
SIERRA člen
SIERRA člen

Klaty medovním neumím, ale karamelovej dort s marcipánem občas dělám!!=)))

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 12:15:58 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

pipetula píše:

Tak to vidíš Kláťáku :grin:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 12:17:47 
Nápojový referent
Nápojový referent

pipetula píše:

V pořádku ;) Takže futra za karamelový dort pro Pira ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 14:36:07 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

...bylo to fajn, VELIKÉ poděkování všem, kteří měli to odhodlání (a dali do toho svůj drahocenný čas) a podíleli se organizaci.
Moto doprovod byl fakt fajn :-) .
pozn.:
Jízda v koloně je vždycky náročná, na rozestupy, zpomalování, zrychlování... musí se to dobře sejít a vedoucí kolony tomu musí dát to správné tempo... jde hlavně o plynulost... třeba to příště dáme i rychleji (aby jsem tolik nepřekáželi ostatním... ale nebylo to ani tentokrát špatné, vždycky se holt najde nějakej vůl, co tu kolonu zkusí předjet i když nevidí na její konec a ani mezeru, kam by se dalo zařadit - jenže tu mu tam v tomhle případě člověk radši vytvoří... páč co s ním, přece to kvůli takovýmu, třeba pánovi s pasatem, co pospíchal nerozbijeme auta a hubu všichni okolo).

Letiště OK, vč. skupinové foto (jsem na fakt ní zvědavej Hade, tak si pospěš :-) ).
U letiště je problém s postupným dojezdem... při startovním intervalu a počtu aut se kemp vyprázdnil za více než 1,5 hod. od prvního auta a to je pak dojezd ještě o něco komplikovanější...
Navrhuji "přeskupení" před letištěm (např. někde poblíž motorest a pod.), třeba by to pomohlo "příjemněji utratit čas" těm prvním a rychlým a odtud se pak ve stanový čas (pro pomalé, aby věděli, že můžou pokračovat rovnou do cíle) vydat na letiště.
Ale to jsou drobnosti... :-) .

Nicky jsou blbost, plete se to, jména, přezdívky, nicky, zkomolené nicky :-), že jo Mimo :-) (ale zase je sranda...), stačilo by vzít výraznou lihovku a napsat číslo (malé, ale viditelné, třeba podle pořadí dojezdu) na např. pravý nebo levý horní roh zadního skla (nebo na jedno zadní boční) a máme "identifuckaci" vyřešenou... :-) .
A taky tu volbu zjednodušit (např. jen na 3 nej a jednu "zvláštní cenu srazu", protože ty názvy miss od sympatií až po chudáčky či čůráčka jsou takový navíc :-) ).
Ale to je taky nepodstatná drobnost... :-) .

Kemp fajn... co mě opět a znovu nepřekvapilo bylo záchody (2 mísy na "posezení" a světlo jen venku na chodbě je prostě nějak málo všeho - jak "místa k sezení", tak světla samotného... kdo si chtěl odskočit za tmy, tak když už našel "neobsazenou pozici" :-), tak si musel buď svítit očima nebo čelovkou :-), popř. nechat otevřené dveře dokořán - a ani pak tam světlo od jedné žárovky na chodbě nebylo to pravé ořechové").
To není drobnost, ale co se dá dělat... :-) .

Co mě HODNĚ zklamalo byla kuchyně... na hodnocení od 1 do 5 by měl personál kuchyně ode mě tak 4 možná i 4-, oproti dřívějšímu srazu velké zhoršení, pozitivní body mají jen za chlebíčky (ty měly jednou chybu - bylo jich málo :-) ) a jednohubky a pak za to, že ty suroviny, které použili na výrobu těch blafů alá "závodka popř. špatná školní jídelna" byly relativně zdravotně nezávadné a tudíž neutrpělo nic víc než chuť...
S tím by se možná něco dalo dělat, buď naznačit provozovateli, že to fakt není ono a doufat ve zlepšení, nebo udělat tak blbuvzdorný jídelníček na přání, že by téměř nebyl prostor to zkazit... :-) .
Kdyby mám roztopili ohniště, tak bych skoro cokoliv z té nabídky jidel klidně vyměnil i za vlastnoručně opečený špekáček.
To není úplně drobnost, ale třeba se s tím dá něco dělat... :-) .

Megafon... na příští akci beru buď mikrofon (jestli ho ještě někde vyhrabu) a něco kam se dá rozumě připojit (nějaké bedny tam jak jsem koukal i měli), a nebo nakoupím v lékárně špunty do uší :-D (velké balení, třeba na tom ještě něco trhnu :-) ), protože používání megafonu v místnosti je masakr, kor na nejvyšší hlasitost a ještě když se s ním někdo otočí na Vás a zakřičí...
Jinak na svolávání venku nebo organizaci na letišti super.
To se určitě dá vyladit... :-) .

Nic není bez chyby, ale celkově i tak velmi povedená akce a ještě jednou díky za to hlavně organizátorům a i všem účastníků :-) .

PS: kdo zná Jahleku a jeho citáty při koncertech, "oslava byla důstojná, jen pro příště by bylo lepší zajistit klíče od hřbitova, aby nebylo nutné lést s věnci přes zeď" :-D .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 14:56:56 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

Jídlo bylo fakt o dost horší :-? Ale ve středu fachal gril - ten byl po celou dobu k dispozici a v sobotu tam měl oheň rozdělaný Frenk a spol. - dokonce mně zvali na špeka (ček) :-), ale jsem se bál, že by to byla cesta do pekel a už bych se nevrátil :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 15:02:01 
Nápojový referent
Nápojový referent

Eddie píše:

Ještě že ten personál na baru stál za to ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 15:13:18 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

kalty píše:
Eddie píše:

Ještě že ten personál na baru stál za to ;)

Spíš ta "personalistka", ne ? :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 15:16:47 
Administrátor
Administrátor

Moc diky vsem ucastnikum srazu za bezproblemovy sraz a hlavne vsem organizatorum za to, ze na organizaci venovali spoustu drahocennyho casu a motocyklistum za to, ze nastavovali svou vlastni kuzi na plynuly prujezd kolony.
Orientacni jizda byla velmi dobre pripravena a byla zajimava.
Pocasi, zachody a jidlo samozrejme mohlo byt lepsi...
Pro priste bych aukci zkratil na max 2 hodiny.
Z toho megafonu budu mit jeste chvili trauma, ale snad se to spravi.
Jeste jednou diky vsem 8-)

Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 15:51:52 
Nápojový referent
Nápojový referent

...když to srovnám s takovým výletem na Kokořín..

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 17:32:38 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Jako volnočasový program na letiště, než se tam všichni sejdou, bych dal klidně třeba sprinty. S Momem jsme si chtěli dát závod a bylo nám to zakázáno (paradoxně kvůli nedostatku času) a teď nevíme, komu to jede rychleji :plac:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 17:39:56 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

kalty píše:
...když to srovnám s takovým výletem na Kokořín..

...Kaltyho oblíbená hláška :-D .
Myslím, že hláškovník by se opět mohl rozšířit, ale radši ho necháme v rámci autocenzury odpočívat... :-) .

Jinak letos jsem měl fakt smůlu na cestu (a to tam i zpět), volba vyhnout se D1 a jet po staré směr Benešov, to bylo fakt chybné rozhodnutí... peklo na zemi v podobě stojící nebo popojíždějící, tedy spíš poposkakující kolony (v pátek ještě po jejím pomalém rozjezdu až někde daleko za Voticemi řádně okořeněné vydatným deštěm) to jsem si doufám užil a vybral na dlouho dopředu.
PS: a to nemluvím o jejím dočasném opuštění cestou zpět, kdy jsme se Švábem udělali echt přestupek, kvůli odbočení k pumpě (poučení nedávat si kafe těsně před cestou, protože v poposkakující koloně, v místě kde nemáte krajnici se nedá jen tak jednoduše si odskočit na WC :-) ).

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 17:43:35 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Danny píše:
Jako volnočasový program na letiště, než se tam všichni sejdou, bych dal klidně třeba sprinty. S Momem jsme si chtěli dát závod a bylo nám to zakázáno (paradoxně kvůli nedostatku času) a teď nevíme, komu to jede rychleji :plac:

Momo by tě mohl zmást kouřovou clonou... :grin: příště pojede poslední (ale on mu do té doby snad ten motor umře a naroubuje tam něco, co nemá spotřebu 1 až 2 l oleje na 10 l benzínu), protože takhle konec konvoje (cca jeho 1/3) trápil nejen výhled dopředu, ale i pálení očí atd.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 18:02:08 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Jo a Piro, teď jsem si uvědomil, že Tě musím poučit :smile: 100 Nm není to samé, jako když si na metrovou páku stoupne 100 kilový muž. Tak bacha na to utahování šroubů na kolech :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 19:03:51 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

Eddie píše:
Danny píše:

Momo by tě mohl zmást kouřovou clonou... :grin: příště pojede poslední (ale on mu do té doby snad ten motor umře a naroubuje tam něco, co nemá spotřebu 1 až 2 l oleje na 10 l benzínu), protože takhle konec konvoje (cca jeho 1/3) trápil nejen výhled dopředu, ale i pálení očí atd.

pardoooon :oops: :oops: já se snažil nekouřit ale ono to nejde vypnout :smile:

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 19:26:40 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Musíš otočit klíčkem :smile:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 20:21:56 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

pak to nejede :co_ted:

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 20:55:15 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

Předem se vám všem omlouvám za svůj emotivní text níže, doporučuji nečíst, ale když jsme už i u shrnování negativ, tak já to teda taky povím :smile: :

Náhodou jel megafon celou dobu tak na půl otáčky (minimum), když se dalo míň, nejel vůbec, nebo vynechával.
třeba vám, vy traumata, jednou vyaukcuju dost peněz na to, abyste pořídili něco normálního.
Děkuji všem, kteří oceňují, že pořadatelé ztrácí ze svého drahocenného času xy hodin (1 den na projetí OZ, 1 den na projetí již hotového, jestli je to OK, xy hodin strávený emailama, vymýšlením, kompletováním tabulek, 1 den tištění a kompletace všech materiálů, běhání po obchodě a nakupování propriet, papírů, připínáčků, aby nakonec ze srazu uštípli pro sebe kousek a trávli dalších xy hodin vyhodnocováním všech soutěží a to i když jim není úplně dobře po předchozí noci, byli všude první a odcházeli odevšud poslední, vyřvávali na vás xy hodin z megafonu a ještě 12x do hodiny slyšeli, že mají držet hubu, a zároveň s tím, že si mají vzít megafon, protože nebudete držet ústa vy, aby je bylo alespoň trochu slyšet bez megafonu), že tedy alespoň taktně mlčí. Pořadatelé nejsou úplně pitomí a vidí, když je něco dlouhé nebo špatně, a každý rok zavádí nová a nová opatření, aby dobře bylo, neberte to zle, ale pro ně je dost demotivující slyšet jednu připomínku od 17tilidí v 6ti minutových intervalech :mad: :smile: A Barto by měl dostat dutku za jeho morálku s placením, admin neadmin, nechat se přemlouvat o placení nebylo hezké, Barto, měl by sis dát pokutu za pozdní platbu :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 21:12:51 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

Ale, jinak, drazí, pro ty, kdo to i přes varování četli, vás upozorňuji, že za mě hlásím, že to byl můj nejlepší sraz za celou dobu vůbec, protože bylo hodně pořadatelů, takže se to o sraze krásně rozpustilo, Hud a Had udělali megakus práce přes srazem, Michal pak pomáhal o sraze, i když jsem ho přemlouvala, aby zkoušel spíš tu druhou stránku a třeba ten orienťák si zajel.. a vůbec vás byl mrak, co chodil a pomáhal, od Trpaslíkovců přes Bartovce a momovce..a všechny :-) Takže to bylo super, těšilo mě, že spoustu připomínek střídala spousta pochval a že i přes to mizerné počasí se většina z vás tvářila, že si to užila... :-) Já jen chtěla poukázat i tu druhou stranu pohledu, který také je, i když i za ty připomínky díky, já říkávám, že lepší je někoho opravit, alespoň nezemře jako debil...:-D Faktem je, že po tom všem.. už nechci megafon ani vidět :-D Stejně byl těžkej, u té aukce... jako blázen, po hodině.. :-)

mimochodem aukce byla od 9 do půl 12, tzn 2,5 hodiny s přestávkou na jídlo.. tak nevím, jak to zkrátit..
edit: leda začít dřív, ale po příjezdu do kempu jsme do sebe fofrem naházeli večeři a šli vyhodnocovat, pak vyhlašovat, pak hned aukce, na prdeli se nesedělo volnočasově ani 5min, takže jedině vyjíždět dřív na OZ, což je blbost, nebo zkrátit letiště, což nevím jak.. mělo se vypouštět po 3min, což by bylo čistého času na hodinu, ale asi tam byla prodleva, stane se ... na letišti když dáme jen jednu měřenou, tak budete všichni nadávat, jako vloni, že se to spletlo, nebo zrovna nepovedlo.. tam leda zezačátku zrychlit vás a to přemlouvání, kdo pojede :-D aukce by se měla asi začít dřív...
nebo ji dát na pátek, ale to zas lid sotva dojedou... sobota mi přijde lepší..

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 21:20:52 
Nápojový referent
Nápojový referent

anii píše:
..

;) taky se mi ten sraz moc líbil. Popravdě i ta aukce byla zábava a musím říct, že to obdivuji. Ani já bych tak dlouho nedokázal mluvit a vše vyhlašovat. A že jsem hodně velká držka prořízlá...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 21:25:15 
SIERRA člen
SIERRA člen

S megafonem mas pravdu- kdyz ho nemas vsichni nadavaji ze te neslysi, kdyz ho mas, ze jsi zase moc nahlas. Rejpalove se vzdycky najdou :-)

Jinak mi delka pobytu ( spis teda toho vaseho :-D ) na letisti prisla tak akorat- ja prijela snedla tatranku projela se mezi kuzelama a uz se auta radila na foceni :-D :-D
Nemate byt vsichni pri orientaku tak rychli :-D

2016- cca 122 000 km
1/2016- prodáno...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 02. čer 2014 21:28:17 
Nápojový referent
Nápojový referent

Haninka712 píše:
S megafonem mas pravdu- kdyz ho nemas vsichni nadavaji ze te neslysi, kdyz ho mas, ze jsi zase moc nahlas. Rejpalove se vzdycky najdou :-)

Jinak mi delka pobytu ( spis teda toho vaseho :-D ) na letisti prisla tak akorat- ja prijela snedla tatranku projela se mezi kuzelama a uz se auta radila na foceni :-D :-D
Nemate byt vsichni pri orientaku tak rychli :-D

To říkej Prochymu ;) Nejdelší trať a skoro nejrychlejší čas :D
Ale užil jsem si to luxusně ;)

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]