Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je ned 24. čer 2018 8:39:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 364 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 1:57:43 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

peckaaa :D hele citrone a máš už i vyselektovaný separé? :-D

bylo:
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC daily
Ford Sierra sedan 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra sedan 1.6 CVH daily
Ford Sierra combi 2.0 DOHC na díly
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 7:24:13 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

momo píše:

Podle toho, co jsem viděla, tak jestli TOHLE je po selekci, tak já jsem čínská královna krásy :-D

že bych musela vidět redyhoholořiť včetně koulí na ofiko srazových fotkách - asi nemusím ;)
Celkově hned první fotky jsou docela kulturní, že fotograf patřil do vylejvací party ještě neznamená, že by se to mělo prezentovat :smile:

Takže do ofiko fotogalerie by to chtělo asi ještě vošéfovat.

Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 10:33:46 
Moderátor
Moderátor

anii píše:
momo píše:

Podle toho, co jsem viděla, tak jestli TOHLE je po selekci, tak já jsem čínská královna krásy :-D

že bych musela vidět redyhoholořiť včetně koulí na ofiko srazových fotkách - asi nemusím ;)
Celkově hned první fotky jsou docela kulturní, že fotograf patřil do vylejvací party ještě neznamená, že by se to mělo prezentovat :smile:

No, souhlasim mojí prdel dle Hada "pojdmě dělat něco anglickýho a něco posrat" tam taky nemusí bejt :-D

BMW E39 Touring 525i 145kW 2001
BMW E39 Touring 523i 125kW 2003
Fiesta MKII

A nějaký další mrdky o kterejch nemá ani cenu mluvit

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 10:55:44 
Nápojový referent
Nápojový referent

anii píše:
momo píše:

No myslím, že mi to taky stačilo naživo. Asi bych to osekal, aby se to dalo dát na fórum. Podle těchto fotek nikdo nepozná, že jsme automobilový klub... spíš to vypadá na klub buzerantů.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 11:02:55 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

Ano prosím :-) Já ostatně myslela, že se i bavilo o tom, že když už někdo nutně musí fotit i méně vhodné situace, tak by to mělo zůstat v úzkém kruhu zúčastněných osob a neprezentovat to všem. Dobře polovina fotek z tohoto patří do soukromých sbírek, navíc to pak působí, že klub je 5 buzerantů a tři baby :-D
Takže bych z tohohle ještě vybrala - vše, co se týkalo společné zábavy (jízdy, orieňtáky, spol. kemp, aukce..) + dodala pár pěkných fotek třeba z těch vašich lodiček.. ale ty chlastačky a prasárny pryč, aby to pak nevypadalo, že se jich musí každý běžný sierrák účastnit :-D
mimochodem Piro - FUJ! :-D

Ex Ford Scorpio Ghia 2,9 V6 Ford Sierra 2,0 DOHC ; Ford Scorpio Ghia 2,3i ; Ford Scorpio 2,0i ; Opel Omega 2,5 V6 (omyl); BMW 320i sedan; BMW 316i sedan; Ford Sierra 1,8TD + pár aut na ND
Musím vymyslet taky nějakou hustou narážku do podpisu, očividně to dost frčí :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 11:35:51 
Moderátor
Moderátor

...zbude tam pak (po další selekci) vůbec něco? :-)

pozn.:
Ten poměr mezi veřejnými a neveřejnými foto se začíná povážlivě měnit...
Jako příklad stačí kouknout na limetkkovo alba, třeba Prasesraz 2014:
- veřejné 344 fotek
- neveřejné (účastnické) 535 fotek
- neveřejné (VIP) 545 fotek
tzn.: více jak 3/4 doby, kdy se dá fotit se dějou takové věci, které není vhodné zvěřejňovat a nebo radši ani vědět, vidět a tak... já bych to pracovně nazval "rozmazané foto" :-) .
Letní sraz ale vychází o něco líp, z avizovaného 1 tis. fotek jich šlo do alba zatím 477, to jen jen cca 50% "výběrových" :-) .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 12:37:08 
SIERRA člen
SIERRA člen

Toto nejsou ofiko veřejné fotky, ty ani nejsou, stačí posbírat dvacet "slušných fotek" a je to (presentace na klubových stránkách a pod)... Ono totiž, jak psal Eddie, na prasesrazu už pomalu ani nemá cenu tahat foťák, bo prostě většina je neveřejná a ty veřejné jsou rok co rok stejné...

P.S.: Nebo se chovejte trochu kulturněji;-) :-D
P.S.II: Eddie, to je celkový výběr, ano letos už určitá cenzura skutečně musela být (sobota večer), ale jinak je to vše - ono, jak si foťák lidi hodně půjčovali (to je dobře, také nejsem všude), tak tam bylo hromada stejných, či ne zcela povedených fotek...
P.S.III. Máte-li s nějakou fotkou skutečně problém, tak dejte vědět, odstraním ji, ale X různých alb dělat nebudu (zajímavé, že na všech ostatních srazech (jiné kluby a spolky), stačí vždy jen drobná cenzurka a může se fotit pořád a vyloženě prasárny to nejsou... :jazyk2:

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 13:17:15 
Moderátor
Moderátor

...náhodou Citrón za mě má uznání, za to jak to (nakonec) dal dohromady, ale je to holt takový "dokument".

Já už s ohledem na minulé zkušenosti letos foťák ani nebral (a že jsem v minulosti většinou fotil... ale někdy to chce vypnout a koukat se na dění okolo taky jinak než přes hledáček a objektiv :-) ).

Jo a ve výběru nakonec nic "strašného" ani "nedůstojného" není (tedy vyloženě závadného, tzn. sex, drogy a rock 'n' roll, 100% nahota, děti, zvířata atd. :-) ).

Z pohledu fotografa OK, ale o to víc jsem rád, že jsem (téměř - s tím kompaktem to ostatně ani nešlo :-) ) nefotil... :-) .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 15:36:39 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

no, chtěla jsem fotky ukázat doma, ale to, co jste nafotili sice vypovídá o zábavě cca 10 lidí, ale ne o celém klubu a asi by nás nepochválili, že jsme do takového prostředí tahali 1,5roční dítě ... Pavikovci jsou také aspiranti na "rodiče roku":-D
Ono sranda dobrá, haha, ale co tak zaujme je - piro v podrpdě, svlékačka šárky, hromadnej grupáč, grupáč, prdel, prdel-koule, prdel, piro sere hadovi do huby.. piro naskakuje na hada.. hele nějaká auta - co tam dělaj?:-D piro se vyhryzává, piro v děsivejch plavkách, nahej kosťa za bílého dne..hele buzíci..další buzíci .. bordel.. chlast...

To bych dostala tak profackovanou hubu :-D

Pokud je přístup do alba z admin pohledu, je to to nejmenší vyklikat v náhledu 100 použitelných fotek a udělat nové album.. stahovat to jak kokot a selektovat, aby se to dalo ukázat i jinde se mi nechce.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 15:45:03 
Nápojový referent
Nápojový referent

anii píše:
no, chtěla jsem fotky ukázat doma, ale to, co jste nafotili sice vypovídá o zábavě cca 10 lidí, ale ne o celém klubu a asi by nás nepochválili, že jsme do takového prostředí tahali 1,5roční dítě ... Pavikovci jsou také aspiranti na "rodiče roku":-D
Ono sranda dobrá, haha, ale co tak zaujme je - piro v podrpdě, svlékačka šárky, hromadnej grupáč, grupáč, prdel, prdel-koule, prdel, piro sere hadovi do huby.. piro naskakuje na hada.. hele nějaká auta - co tam dělaj?:-D piro se vyhryzává, piro v děsivejch plavkách, nahej kosťa za bílého dne..hele buzíci..další buzíci .. bordel.. chlast...

To bych dostala tak profackovanou hubu :-D

Pokud je přístup do alba z admin pohledu, je to to nejmenší vyklikat v náhledu 100 použitelných fotek a udělat nové album.. stahovat to jak kokot a selektovat, aby se to dalo ukázat i jinde se mi nechce.

Tak nějak :)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 16:45:02 
Globální moderátor
Globální moderátor

No většina už bylo napsáno, takže co dodat.
Myslel jsem Citróne, že doba kterou trvalo zveřejnění fotografii byla způsobena tříděním na veřejné a neveřejné, vidím že jsem se mýlil.

Toto tvé tvrzení: "Toto nejsou ofiko veřejné fotky, ..." je také dost mimo, protože ty fotky již jsou veřejné, poněvadž sofistikovaný způsob kterým si zašifroval galerii prolomí každý kdo má iq vyšší než sklenička vody.
Není třeba vytvářet x různých galerrii to nikdo nechce prostě by stačilo udělat nějakou slušnou, veřejnou galerii (viz. co nějak jak to psala výše anii) a na zbytek dát odkaz pouze těm co se pozdních "večírků" běžně účastní (tím nechci aby si zkoumal kdo byl zrovna vzhůru a kdo ne, ale tak nějak je jasné se pravidelně účastní a kdo ne).
Pokud je těžké takto jednoduchou věc pochopit a realizovat, tak bude asi nutné pro příště po určité hodině zabavovat záznamová zařízení.
A pokud fotograf (ové) není schopen pochopit, že když se někdo vyleje, aby si odpočinul od všedního dne a dělá řekněme nevšední věci, tak to není automaticky záminka k tomu to zaznamenávat a už vůbez ne to prezentovat na veřejném médiu, tak bude potřeba si nad touto problematikou opět sednout a před příští akcí důkladně probrat nějaká pravidla.

A co si budeme povídat, už první fotografie ukazuje na takový běžný automobilový sraz.
(To že sem na ní já je mi vcelku jedno a vzhledem k tomu že jsem svobodnej tak mi je i fuk kdo to uvidí, ale klub se tím skutečně prezentovat nedá.)
No a dále je to sraz buzen na který omylem zabloudila žena a ony buzny zkoumají co se s tím dá vlastně dělat.

EX: Ford Scorpio 24V Cosworth Ghia 1994, Scorpio 2.9i GL 1992.
EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 18:08:17 
Moderátor
Moderátor

anii: u tvého popisu jsem se fakt zasmál :-D , je fakt, že rodičům by takové album asi presentovat bez následků nešlo... v lepším případě by si o svém dospělém dítěti asi mysleli, že se stýká s nějakou divnou sektou a nebo, že šlo o sraz zvláštní školy (nebo jiného ústavu) po letech... :-) .

Je pravda, že když se na to člověk podívá kritičtěji, tak např. i vůdce malého plavidla by třeba neměl být pod vlivem... (což je tam také solidně zdokumentováno, z toho by mohl být průšvih) a v Norsku už by asi některým šla odebírací organizace Barnevern po dětech (těžko se pak vysvětluje, že děti už dávno spinkali).

Ale pořád jde o dokument... a ten se Citrónovi docela povedl.
Nakonec, je taky možné si ty (vybrané) fotky celkem lehce (za pár min.) stáhnout, uložit u sebe a udělat si prezentovatelné album ve svém PC.
Hade a nehaň zas tolik fotografa... ono to taky není jednoduché tahat sebou foťák a dokumentovat celou akci (a je dobře, že se vždy někdo najde...), ty sám to dobře víš... (jako fotograf a také organizátor a pokladník - není to lehké a nikdy se nezavděčíš všem...).
Aktuálně se ho to asi (možné) i dotklo, páč album z jeho rajčatového profilu zmizelo celé... (ale třeba jen dal na Vaše doporučení a cenzuruje).
Tak asi necenzuruje, koukám že zaheslovává a přejmenovává... :-) .

Když jsme u těch omezení... těžko můžeš někomu (komukoliv s účastníků a ještě hůř lidem okolo) zakazovat používání záznamových zařízení... (kor na veřejném prostranství nebo veřejně přístupném místě) a nebo mu doporučovat co má fotit, navíc na většině fotek účastnící pózovali víc než dobrovolně a většina byla "za světla".
Bylo by třeba fajn vyjádřit přání, že za tmy by se již fotit nemělo, ale to je tak max...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 18:52:41 
SIERRA člen
SIERRA člen

Dobrá tedy, provedena jistá selekce, tak snad už se nikoho nedotkne (opraveno též v původním příspěvku na str. 10):

Veřejné:
http://limetkka.rajce.idnes.cz/Letni_Sierra_sraz_2015_verejne

VIP:
http://limetkka.rajce.idnes.cz/Letni_Sierra_sraz_2015_VIP

Chtěli jste těžší heslo, máte ho mít;-) Jméno i heslo je opět shodné a to kterak oslovil v sobotu večer Aleš Kaltyho při drbání virtuální kočičky (1. pád, č.j.)...

Jinak příště na focení asi už kašlu, bo když fotím málo, je kritika, že je málo fotek, když fotím, je kritika, že fotím. Ona to není taková sranda tahat s sebou celý sraz foťák s výbavou a strachovat se, jestli mu (hlavně večer) někdo něco omylem neprovede, nemoci se účastnit soutěží, bo je fotíte a podobně... O následném třídění a zpracování fotek, má-li být výstup kvalitní ani nemluvě...
Pokud by Vám nějaká fotka ve veřejných ještě neseděla, tak písněte, odstraníme ji pro klid všech zúčastněných. Více s k tomu už vyjadřovat nechci a nebudu (jenom se tu budeme hádat) ;-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 19:07:08 
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor

Kritika bude vzdycky ... my jsme za tu praci pri foceni a praci pri publikaci fotek moc radi. ;)

Kdyz to vemu kolem a kolem, tak ta kritika k terminu byla z velke casti jen popichovani, vidte ze ano ;).

S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 29. zář 2015 19:12:00 
SIERRA člen
SIERRA člen

O to mi ani nešlo, vím, že letos to zpoždění s publikací bylo už vskutku neúnosné, to ho jsem si vědom a to beru (také jsem na to nereagoval) ;-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 15:02:45 
Globální moderátor
Globální moderátor

No drobná úprava a hned to vypadá mnohem lépe.

Eddie: Nikoho nehaním, jedná se jen objektivní kritiku (a doufám, že mi nechceš vyprávět něco o focení srazu, já se na to vys... protože mám dost jinejch funkcí). Ale jde o to, že tohle bylo skutečně moc. Dokonce i PraseSraz, který byl stejná uchylárna a dělo se tam určitě méně publikovatelných věcí než na letním sraze se Citrónovy povedlo vytřídit vcelku rozumně a za mnohem méně času. Zde jsme dostaly víceméně všechno.

Citróne: Ono nejde o to jestly fotíš hodně nebo málo a ani by sis z podobnejch řečí neměl nic dělat. Kolik toho nafotíš by mělo být na tvém uvážení jakožto na fotografovy. Nicméně co si budem povídat ono je lepší pořídit 20 kvalitních snímků (nemyslím jen technicky) než 1000 cvakanců všeho. Nejen že na 500 fotek se asi málokdo podívá podruhé nebo mu někdo vydrží na ně koukat když mu je bude ukazovat (i kdyby byly bez buzerantů) ale i pro tebe je to potom méně práce.
Vím, že 20 je moc optimistický číslo když tam každej chce bejt a mít na fotkách auto, sám sem se většinou pohyboval kolem 300 je to těžke promazat, ale sám sem si vždy uvědomoval, že na prezentaci klubu na uvodní stranu je to zkrátka příliš.

Moje představa byla taková malý výběr do 50 fotek na úvodní stránku k reportáži ze srazu. K tomu tak nějak "všechny" slušné fotky pro nás s odkazem třeba na Rajče apod. zde: viewtopic.php?f=9&t=6247
A verzi "TABU" pro zůčastněné uchyláky.
Sám na to čas nemám, nestíhám ani své další funkce.

Mimochodem, napsal někdo reportáž ze srazu nebo se k tomu chystá?

EX: Alfa Romeo 155 2.5 V6 1996, Alfa Romeo 145 2.0 QV 1996, Peugeot 309 GTi 1986, Škoda Rapid 130 1986.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 15:39:52 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

Ve finále jsem rád, že jsem po 21 - 22 hod.hlídal Mrndíka a neviděl ten gay sraz :-D
Ale "Redyho řiť" jsem tam nezaregistroval - nemám ty řitě okoukaný (naštěstí), jen mně zajímalo jak musel vypadat tak seriózní chlap nalitý, aby se svlíkal :-?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 15:41:57 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

Jéžiš, to byl mladej Redy :D Ne starej, neboj :-D Já si říkám, jestli s tou seriózností vtipkuješ, nebo co :-D :-D než mi to došlo :-D

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 15:59:28 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

anii píše:
Jéžiš, to byl mladej Redy :D Ne starej, neboj :-D Já si říkám, jestli s tou seriózností vtipkuješ, nebo co :-D :-D než mi to došlo :-D

Tak to je potřeba upřesnit, aby se neurazil :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 16:58:20 
Moderátor
Moderátor

...hele a co si příště přímo zavolat?
Na jedné straně fotograf, na druhé pokladník, oba kamarádi, bývalý sousedé a oni se tu dohadují na fóru, jako kdyby spolu nemluvili.

imaginární rozhovor:
had: Citróne čau, jak je v Praze? (zdvořilostní v fráze)
Citrón: Živo, co na vesnici. (rejpavá odpověď)
had: Vysočinu sem teď netahej, mám něco k fotkám...
Citrón: No už sou, sorry nebyl čas, ale jinak dobrý album ne? Na sraze byla prostě "prd*l", viď?
had: Jo byla, koukám do alba, že někdy i celkem řádná... hele "mladej Redy"! To by chtělo promáznout, neblbni Citróne.
Citrón: Proč, dyť jsou v pohodě, ne?
had: Hele, já jsem svobodnej a v poho, ale celkově je to už fakt moc, vzpomeň na minulej Prasesraz a uprav to trochu, ať nevypadáme pro nezúčastněnýho jako hovada, ale spíš jako klubová akce a ne gay klubová akce.
Citrón: ...tak jo, proberu to, udělám zase dvě alba jako minule.
had: Díky a čau.
Citrón: Jdu na to, čau.

5 min. času a mi tady o tom kecáme v xy příspevcích na x stránkách a je z toho takováhle debata (zakážeme fotit, je to umění nebo dokument, jsme uchylové a notorici nebo Sierra klub a pod.) :-) .

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 17:24:25 
SIERRA člen
SIERRA člen

Ono, co si budeme povídat, ty naše srazy už o autech moc nejsou, vlastně skoro vůbec.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 17:45:51 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

ne no :( spíš že se sejde pár lidí a jdou chlastat, jasnýý je to fajn ale nalejt se jak motyky a dělat pro fotky nevhodný aktivity..

už to není co býval třeba Moraveč nebo první Komorník :(

bylo:
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 19:19:08 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

Já jezdím na srazy teprve od druhé Rozkoše, ale tam to byla pecka... Spalo se ve stanech, každý pil a jedl to, na co měl chuť, nikdo nic extra neorganizoval a bylo super!!! Parádní DVD od Jirky a Haničky a jen lehká (volným okem nepostrehnutelna heterosexuální erotika).... Začínáme být rozmazleny gay club.... Chtělo by to změnit název stránky, nebo se umravnit... Přeci jen nám přibývá miminek... Až se dostanuk PC, tak Vám napíšu co jsem letos v létě viděl v Tatrách... Mám i fotky... Jedná se o sraz Opel klubu...

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 20:26:54 
Mr. President
Mr. President

Přejmenujem to na bar U Modré ústřice :-)

ex Škoda Favorit 136 L (1990)
ex Ford Fiesta 1.1 CLX (1989)
ex Škoda 105 L (1980)

"Z uměleckých směrů vyznávám jedině Sierralismus..."

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 20:58:11 
Globální moderátor
Globální moderátor

Bohužel se nám tu rozmohl takový nešvar, že někteří členové klubu se snaží na našich akcích i mimo ně prezentovat jako homosexuálové. Čímž se asi snaží být multikulturní, protože to je dnes in. Kde je realita netuším, ale za problém to považuji.
Ostatní, heterosexuální, úchylárny se též stupňují, ale to už je na uvážení každého soudruha (žky), zda se budou účastnit.

Ovšem mějak mi Momo uniká v čem byl Moraveč nebo Komorník více o autech? Nějaký ten slalom sme jezdily vždy a od Holic i orienťák. A i to mi příjde jako málo motoristický, na druhou stranu spousta lidí remcalo i na délku oz 2013 jenž činila 85 km a i to bylo zřejmě moc motorismu (příkladně jsem jel oz připravovaný MX-5 klubem a ten měl cca 150 km).
A když pro nás Risak domluvil 2x promájem CzechRingu tak se jednou účastnílo 6 Sierr a podruhé 3, takže nevím jak by to mohlo být víc o autech.
Postávání a onanování nad kapotou skutečně nepovažuji za motoristickou disciplínu, to si raději sednu na bar.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 21:02:23 
Globální moderátor
Globální moderátor

Eddie: řeším to přes fórum, poněvadž se jedná o věc, která se týká všech co se účastní (nebo by chtěly) srazů.
S Citrónem to o tom ještě budeme debatovat osobně až se sejdeme.

PS: A neboj, nezapomenu ani na zdvořilost a zeptám se ho, jak to jde v Praze ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 30. zář 2015 22:11:21 
SIERRA nejZávislák
SIERRA nejZávislák

[quote="hadXR"
Ovšem mějak mi Momo uniká v čem byl Moraveč nebo Komorník více o autech?...[/quote]

tak přišlo mi to asi víc atmosférou a taky nás bylo víc aj aut bylo znatelně víc.
jasně jak říkáš když OZ má být orientační tak ať se nějaký ty km najedou ne? je škoda ale i pochopitelný že ne všem se to bude líbit. na druhou stranu konkrétně třeba v Č.Kostelci ten závod utekl docela rychle ikdyž to byl větší okruh.
Jistě auta se řeší nicméně příjde mi že už začíná být jedno jestli přijedeš Fordem nebo Volkswágnem. (vím vítané je prakticky všechno ale snad víš co tím chci říct) třeba na jiným klubu se prostě s jiným autem neukážou. někdo si bude třeba ťukat na čelo ale i to je trochu o autech ne?
Organizace je složitá a nevděčná viz moje zkušenost s Kostelcem, ale taky to dopadlo.
byť je program napsanej tak je těžký to uhlídat a mít všechny tam kde by v tu chvíli měli být.
a pak si jedno nedej... ale vyndat se jak okurka ze sklenice a dělat u toho gay necudnosti? :-?

bylo:
Ford Sierra combi 1.8TD
Peugeot 205 1.1
Š Felicia 1.3 combi
Opel Ascona C 1.8 hatch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 7:18:32 
Globální moderátorka
Globální moderátorka

momo> a čím myslíš, že to je, že bývalo víc aut, resp. víc sierr? Proč nejezdí víc sierr? ;)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 10:39:16 
SIERRA člen
SIERRA člen

anii píše:
momo> a čím myslíš, že to je, že bývalo víc aut, resp. víc sierr? Proč nejezdí víc sierr? ;)

Myslím, že důvodem je L Á S K A. ;)

Ford Escort 1,4 AWF, Talbot Rancho, Citroen Visa 0,6 (3x), Citroen C15, NSU Ro 80, J5 doublecab, Nissan Serena 2,3d, Mercedes Vaneo 1,9, Toyota Yaris 1,0, Š1203 valník
Ex:Ford Sierra 2,0i, Ford Orion 1,8D, Ford Escort 1,4 AWF, Fiat Palio Weekend, Š1203 minibus de luxe 1,5, Citroen Visa 1,8D, Opel Kadett 1,4, Wartburg 311

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 01. říj 2015 11:26:58 
Kulturní Repelent
Kulturní Repelent

Xixao píše:
anii píše:

Myslím, že důvodem je L Á S K A. ;)

Teď je tam taky láska, ale jiná .... teplejší :bart: :sex: :kladivo: :prdelky: :kulomrd: :blafing_2: :kiss_my_ass: :o)))

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 364 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]