Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je stř 20. lis 2019 14:38:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: fordsierra.cz
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 10:11:38 
Administrátor
Administrátor

Zdá se mi to nebo už ty stránky nejedou ??? :shock:

2.0DOHC 4WD,2.0DOHC 2WD,Cosworth 2WD,1.8TD 2WD,

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 10:26:18 
SIERRA člen
SIERRA člen

asi nezda. od rana nejedou.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 10:56:14 
SIERRA člen
SIERRA člen

už jedou :mad:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 11:55:27 
Administrátor
Administrátor

petr18.vt píše:
už jedou :mad:

už zase ne

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 15:22:13 
SIERRA Úchylák ale Administrátor

uz vcera odpoledne nejely ;) .....

S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 15:45:44 
Administrátor
Administrátor

el_Barto píše:
uz vcera odpoledne nejely ;) .....

No domena fordsierra.cz byla zaplacena do 25.cervna. Takze to nechali zrejme bezet o mesic dyl bez placeni. Doufejme, ze se nam ji podari ziskat zpet. Uz se na tom pracuje. :grin:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 15:55:21 

Nepletu-li se tak mame zaplaceno predkupnu pravo na ni, nebo tomu tak neni? ovsem budem muset jeste pet mesicu pockat ....

mimochodem, co Ráďa a ta záloha? doufam ze existuji oba dva ...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 26. črc 2007 15:57:30 
Administrátor
Administrátor

el_Barto píše:
Nepletu-li se tak mame zaplaceno predkupnu pravo na ni, nebo tomu tak neni? ovsem budem muset jeste pet mesicu pockat ....

mimochodem, co Ráďa a ta záloha? doufam ze existuji oba dva ...

Predkupni pravo neni mozne, ale 9.srpna snad bude nase.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 11:06:58 
SIERRA nováček
SIERRA nováček

Tak vzhledem k tomu, ze mistni admin se pri navrhu spoluprace nezmuze na nic jineho nez na urazky, tak bude fordsierra.cz fungovat nezavisle. Snad i dobre a kazdopadne bez povinnych poplatku.
Po komunikaci s Prochym jsem i docela rad, ze s fordsierra.cz nebude mit nic spolecneho, protoze s nekym tak arogantnim, ktery se nezmuze na nic jineho, nez jsou urazky, se opravdu jednat proste neda.

kazdy at si udela obrazek sam, prepis komunikace najdete na

odkaz smazan

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 11:32:38 
SIERRA člen
SIERRA člen

prispevek nechapu, odkaz nefunguje... Jsem z toho jelen

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 11:51:52 
Administrátor
Administrátor

Uz to funguje...

Preju spasiteli Petru Holubarovi, ktery tak cinorode pri prvni prilezitosti "prevzal" domenu fordsierra.cz hodne stesti s webem.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 13:20:21 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

prochy píše:
...eju spasiteli Petru Holub.....

8-)

Jeste ze domeny .cz uz sou takzvane "OUT"... sice jsem na svoji statni prislusnost hrdy, ale podvat se do sveta neuskodi ne? (ANO, hacky carky nepisu zamerne, nemam na to proste cas, nebo sem se to proste nenaucil, sem zkratka takovy...viz prispevky o 48hodinovem dni...)

:smile:

Labourer: Ford Sierra 2.0i 4x4 sedan "ESS" - momentálně zazimováno. Prasklé okno, umírající přední dif...budoucnost nejistá...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 13:56:31 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

TO: PH

O komunikaci mame obrazek vsichni a vsichni si myslim to samy....tak si to ezky uzij s CZkem..cus

Sierra brother...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 17:33:18 
Administrátor
Administrátor

prochy píše:
Uz to funguje...

Preju spasiteli Petru Holubarovi, ktery tak cinorode pri prvni prilezitosti "prevzal" domenu fordsierra.cz hodne stesti s webem.

Takze tady je cela anabaze rozhovoru s PH (at neklikame zbytecne na ten jeho web). Obrazek si udelejte sami:

PH:
Cau,
kdyz jsem zjistil, ze fordsierra.cz je v expiraci, tak mi to nedalo a nez by ji zaregistroval nejaky domenovy obchodnicek, tak jsem to udelal ja. Myslim, ze by bylo skoda, aby na tehle adrese zase nebylo fungujici forum a delat dve nezavisla, nebo si dokonce navzajem konkurujici je docela blbost. Takze bych se rad domluvil na nejake spolupraci. Jinak, jsem obchodnik a fanda Fordu, ale rozhodne ne programator (i kdyz se v IT tak lehce pohybuju), tak na to ber prosim ohled.

PH

prochy:
Nazdar.

Vidim to tak, ze si nam prave Ty domenu vyfouk.
Co tim sledujes?

prochy.

PH:
Vyfoukl? Mam pocit, ze pravidla pro registraci domen jsou presne dana a verejne dostupna. Neudelal jsem nic jineho, nez se zaridil podle nich a zaregistroval volnou domenu, o kterou puvodni majitel nemel ocividne zajem. Kdyby nekdo jiny mel opravdu tak velky zajem, bez problemu to stihl prede mnou.
Ze existuje fordsierra.eu jsem zjistil dneska. Stare forum moc nefungovalo, o jinem jsem nevedel, logicky postup je zkusit ho obnovit. Docela dlouho se pohybuju na foru fordfans.cz, ale o sierrach toho tam zase tolik neni. Navic prodavam zavodni a tuningove dily, takze mi jde taky o reklamu.
Videl bych to tak, ze bud se rozumne domluvime na spolupraci, nebo si naprosto zbytecne budeme konkurovat, coz bych docela nerad. Nejake navrhy?

prochy:
Ja Te vidim, jako cloveka, ktery se dnes zaregistroval na nasem foru, sierru pravdepodobne zadnou nema a zrovna "cirou nahodou", zaregistruje chvilku pred nami nasi, a ted uz rikam, byvalou domenu chvilku pred nasim pokusem ji zaregistrovat.

Nabizis nam spolupraci, jak si to prosim Te predstavujes?

prochy.

PH:
Nic ve zlem, ale kdo driv prijde... stejne jako ja to mohl byt kdokoliv jiny, kdo by opravdu . Byl jsem registrovany i na fordsierra.cz pod stejnym nickem a to docela dlouho, Sierry mam mimochodem hned dve (druhou jsem dokonce koupil pres inzerat na starem sierrawebu) a kolem Fordu obecne se uz nejaky ten rok pohybuju, ale to je celkem nepodstatne.
Forum funguje, i kdyz toho tu zatim moc neni, prokliky z fordsierra.cz nebudou uplne zanedbatelne, zvlast proto, jakou mel ten web tradici, takze to bude jen ku prospechu veci. Moje idea je udelat tym, jedno forum s tim ze druha adresa bude jen presmerovana no a kdyz to pomuze k vytvoreni dobre party lidi se stejnymi zajmy (auty) a budu mit nekde banner, tak budu naprosto spokojen.
Chci pomoct dobre veci a ne se hadat nebo nejak skodit, ok?

Aktualne doplneno 13.srpna 2007:

prochy:
Z Tveho chovani vyplyva, ze chces pomoci predevsim sve veci.

Jses takovy ten maly hajzlik, ktery chce vyuzit popularity fordsierra.cz domeny aniz by sam kdy necim prispel; Tvoje pocinani je minimalne neeticke. Pokud si chtel zacit spolupraci s nami, mel si na to jit z jineho konce. Ty si's hodne rychle pospisil, aby si domenu zaregistroval jako prvni a ziskal tak sanci parazitovat na nas. Zrejme si nepochopil, ze forum fordsierra je tu pro nas, lidi, ktery si pomahaji a z velke vetsiny se i znaji, at je domena CZ nebo EU.

Chces u nas banner a pritom vlastnit nasi hlavni domenu? To je pro nas neprijatelne.
prochy.

PH:
Puvodni forum bylo dost neprehledne a nijak zvlast dobre nefungovalo. Jenom to, ze mi bylo lito aby prestalo existovat, tak proto jsem parazitujici hajzlik. Promin, ale hodnotit nekoho jenom podle sve neschopnosti je dost ubohe. Cekal jsem nejaky navrh spoluprace a ne jen urazene a povysene reci. Ok, neco se ti nepovedlo, jsi na sebe nastvany a kopes kolem, budu to ignorovat a prejdu ty urazky. Takze bud vymyslis nejaky prijatelny navrh, nebo holt budou naprosto zbytecne fora dve. Zkus brat jako fakt, ze tu domenu vlastnim ja a podle toho se taky chovat.

PH

prochy:
OK. Urazet Te nebudu; to ze ses zachoval neeticky, na to nazor nezmenim. Na starem foru i tady bylo dost informaci o tom, jaka nastala obtizna situace a jak jsme ji hodlali resit. Ty si nam ovsem zacal hazet klacky pod nohy a podle meho nazoru naprosto vedome. To, ze nefungovalo stare forum nebyla nase chyba, administrator fora a majitel domeny se naprosto vyparil, prestoze prislibil prevedeni domeny na nekoho, kdo bude mit zajem se o to starat. No, nebudu Te zatezovat tim, co urcite sam dobre znas, jestli si na stare forum chodil.

Mam zasadni otazku:
Jses ochoten jednat o prevedeni domeny?

Pokud ovsem chces rozjizdet vlastni fordsierra forum, mas pravdu v tom, ze Ti nemuzeme branit a popreju Ti hodne stesti.

prochy

PH:
Tak v tomhle me zase precenujes. Rozhodne jsem nechtel nikomu hazet klacky pod nohy, spis naopak. Na starem foru byly diskuze dost neprehledne, takze jsem pravidelneji procital spis inzerci a par dalsich, ale zrovna tohle mi uniklo n a tohle forum jsem objevil az po registraci. Ver mi nebo ne, nemam duvod nejak lhat. Jinymi slovy jsem jednal v dobre vire a na tom si trvam.
Jsem ochoten jednat v podstate o cemkoliv i kdyz je pravda, ze poustet takhle lukrativni domenu se mi zrovna nechce. Porad cekam na nejaky konstruktivni navrh, takze neco nadhod a muzeme se o tom pobavit. Kdybych se celou dobu nechtel dohodnout tak, aby to bylo ke spokojenosti a prospechu vsech, tak bych asi nepsal, ne?

PH

Aktualne doplneno 20.srpna 2007:

prochy:
Nechapu, co vidis na domene fordsierra.cz lukrativniho. Lukrativni=ziskovy, jestli se nepletu, takze nekecej, ze chces necemu pomoct. Ty se chces jenom vetrit s temi svymi tuzingovymi dily na dalsi forum; to je cele. To, ze si jednal v dobry vire si vykladej svoji babicce.

Jediny navrh, ktery Ti nabizime je prevod domeny zpet na nas klub, za cenu Tvych nakladu. To je Tvoje sance napravit si reputaci, ostudy sis urizl uz dost.

Pokud nechces pristoupit na tento ferovy navrh, tak si tu domenu muzes strcit, vis kam? Udelej si tam klidne forum, nebo si tam prodavej to svoje harampadi nebo si tam udelej seznamku pro teply hochy....

prochy.

PH:
Tak ted nevim, jestli si ze me delas srandu, nebo to opravdu myslis vazne. Bavit se s nekym, kdo se misto jakehokoliv konstruktivniho navrhu zmuze jen na urazky je pro me ztrata casu. Nebudu klesat na uroven nekdoho, kdo urazi jine, az by o nich vubec neco vedel. Je mi te uprimne lito.

PH

prochy:
Co je pro Tebe konstruktivni navrh? Ty si myslis, ze pristoupime na vydirani a budeme spolupracovat se clovekem se kterym spolupracovat v tuto chvili opravdu nechceme? Nase stanovisko je konsensus vetsiny kmenovych clenu klubu. Ja Te v zadnem pripade neurazim, pouze Ti sdeluji, jake mas siroke moznosti pouziti domeny xyz.
Kdybych mel napsat par urazek na Tvoji adresu, urcite bych si z reakci kolegu vybral i dost jadrne priklady. To ovsem delat nebudu, nemam to zapotrebi.
Svoji litost nade mnou si schovej a zamysli se nad sebou.

prochy

PH:
Ja se snazim jednat a dojit k nejakemu vzajemne akceptovatelnemu kompromisu. zatim jsem nezaznamenal zadny kompromisni navrh z vasi strany, jen urazky na svou osobu, firmu, atd. Nabidka, ze mi milostive dovolis, abych prevedl domenu, plna urazek... to si snad ani nemuzes myslet, ze bych na to pristoupil, ne? Mas ponekud zcestne predstavy o jednani, ne? Uvedomte si laskave, ze presto, ze mi muzete byt naprosto ukradeni, tak jsem prisel s navrhem domluvy. Chcete se domluvit? Ok, jsem ochoten jednat a k necemu rozumnemu dojit. Nechcete? No tak to konecne na rovinu rekni a nebudeme ztracet cas.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 18:23:33 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

:-D seznamka pro teplý hochy je přísná :-D

ja sem na ten web hrozne zvedavej...cele mi to pripomina pasaz z kresleneho serialu futurama. Robota Bendera vyhodi ze zabavniho parku a on prohlasi "ja si postavim vlastni zabavni park, kde bude black jack, a prostitutky!....vlastne, zapomente na black jack!" :smile:

(az na to ze my nikoho nevyhodili a vubec cela podobnost je ciste nahodna ;) )

Labourer: Ford Sierra 2.0i 4x4 sedan "ESS" - momentálně zazimováno. Prasklé okno, umírající přední dif...budoucnost nejistá...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. srp 2007 20:43:42 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

ja sem musim akorat uz smat... :lol:

Sierra brother...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 24. srp 2007 23:52:38 

Twyggy píše:
:-D seznamka pro teplý hochy je přísná :-D

ja sem na ten web hrozne zvedavej...cele mi to pripomina pasaz z kresleneho serialu futurama. Robota Bendera vyhodi ze zabavniho parku a on prohlasi "ja si postavim vlastni zabavni park, kde bude black jack, a prostitutky!....vlastne, zapomente na black jack!" :smile:

(az na to ze my nikoho nevyhodili a vubec cela podobnost je ciste nahodna ;) )

tak to jsi paradne vystihlů, akorat yb to jeste chtelo ho vykopnout do pustiny :-D

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2007 10:00:42 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Hle koukám a doména je na pronájem,nebo prodej :-D
Chlapeček je v nouzi 8-)

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2007 10:45:47 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

hehe doslo na moje slova...dobre mu tak HOŠÍKOVI

Sierra brother...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2007 11:50:14 
Administrátor
Administrátor

Bagyp píše:
Chlapeček je v nouzi 8-)

Jak si na to prisel?

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 29. srp 2007 13:34:31 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

prochy píše:
Bagyp píše:
Chlapeček je v nouzi 8-)

Jak si na to prisel?

Kura ráno to tam bylo naspáno,byl tam index že kdo chce tak to je v prodeji nebo pronájmu a email na něho.
Mám pocit,že tady chodí na web a asi to viděl že o tom píšeme,tak ten index smazal :-D
Nechápu proč to smazal co s tím zamýšlí,ale je to neinteligentní HoVaDo :cry:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. srp 2007 6:49:45 
Administrátor
Administrátor

Romane nevíš jak je to s tou zálohou za předplacení webu fordsierra.cz. Neměli by nnám jí zcela náhodou vrátit? :mad:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. srp 2007 15:17:38 
SIERRA člen
SIERRA člen

Až teď jsem si povšiml problému kolem domény fordsierra.cz. Plně s tebou souhlasím Prochy, myslím, že sám bych to elegantněji a decentněji nevyřídil. Výše uvedenému jednání se u nás říká hyenismus.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. srp 2007 15:45:14 
Administrátor
Administrátor

Jirkaking píše:
Romane nevíš jak je to s tou zálohou za předplacení webu fordsierra.cz. Neměli by nnám jí zcela náhodou vrátit? :mad:

Mame nabitej kredit u registratora. Nevim, jak to dostat zpet. Dalo by se to napriklad kdykoliv pouzit na prodlouzeni domeny EU.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2007 16:01:25 
SIERRA člen
SIERRA člen

Je vyčůraný jak mraky. Já si ho sice moc na minulém webu nevybavuju, ale jestli tam byl, tak moc dobře věděl jak na tom fordsierra.cz je, konec konců jak my všichni, protože toto téma se tam dostatečně řešilo. Takže počkal na správnou chvíli a chytil se. Bohužel i takoví jsou mezi námi, nedůvěryhodní. Má pravdu v tom, že to byla volná doména, porozuměl bych tomu, kdyby to udělal někdo cizí, a ne někdo, kdo tvrdí že tyhle auta má dvě a z webu čerpá informace. Stojím za Prochym a jeho diskuze s ním. A hlavně je to škoda.
mogvay

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2007 16:48:38 
Administrátor
Administrátor

Ja uz jsem to prestal resit. At si s CZ domenou dela co chce, kdyz si pomuze.... :shock:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2007 17:37:17 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

nepomuze stejne ji casem pusti az uvidi ze je mu to na nic a utre nos...a jak sme resili je jedno kde sme..lidi si nas najdou

Sierra brother...

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2007 20:10:17 
Administrátor
Administrátor

Tohle je vcerejsi vypis adres, odkud navstevnici prisli:

Obrázek

Uz jsme nejaky cas dobre k nalezeni na googlu, seznamu i atlasu. Dost lidi k nam chodi od Richarda Oleownika (to byly kdysi prvni sierracke stranky, ktere i dnes toho maji co rict :grin: ) i z wikipedie. Sem tam na nas nekdo klikne z nekolika katalogu odkazu, ve kterych jsme registrovani.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář 2007 22:12:25 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Koukam ze na wikipedii ste uz nekdo odkaz .cz odstranili :) Resit uz to nema cenu, ale jak sme se o tom bavili ted v Praze, stojim za Prochym v plny mire a pan houbar nebo houkdochce se tezce prepocital 8-)

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 18. říj 2007 14:18:48 
SIERRA závislák
SIERRA závislák

Jak se tak dívám,není už ta doména volná? :x
Ale stejně bych jí už neměnil 8-)

Odpovědět s citací  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]