Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je úte 16. dub 2024 23:51:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Stránky
PříspěvekNapsal: sob 28. lis 2009 12:07:40 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
Ahoj, napiš PLS el_Barto co tady chcete dělat s PhpNuke???
Nějak nechápu co máte v úmyslu ????
UNuke atd je na prd tady, když jde jen o PHPbb3 !!!!
Vše jde udělat v PHPbb3 takže nevím co máte za problém.
Pokud chcete i web tak PHP stačí + bb3 8-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28. lis 2009 16:44:58 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
viz tema vedle, http://www.fordsierra.eu/modules.php?na ... sc&start=0

jasne z enho vyplyva ze plan do budoucna je jen phpBB3 ciste, zadny UN ....

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 28. lis 2009 21:19:39 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
Chci je napsat, že jsem vám chtěl pomoc s webem, jelikož dělám v PHP i SQL, ale jak vidím, pomoc nechcete a raději se s tím budete trápit.

el_Barto: Ty si uvědom, že weby mají určité standarty a hlavně nejde o systém, ale o kód který je v 99,9% PHP s odkazem na SQL.
Nemíním s tebou 2 dny diskutovat na čem to tady stojí a že to nejde atd.
prosil jsem tě o SQL zálohu, kterou mi odmítáš poslat a nechápu důvod, proč se na strukturu nemohu podívat sám !!!!!
Kecy jako že to nejde, že to je na PHPNuke a o nějakém kódování si nech pro Lamky kteří neví co je programování v PHP/SQL.
Už jsem nějakou dobu členem Ford Sierra, tak čeho se bojíš ????
Všechny hesla jsou stejně kódované, tak tě nechápu !!!!!
Zase si mě pěkně nasral a ukázal jsi co jsi zač, nezlob se na mě, ale já už o tobě mám své mínění !!!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 0:29:12 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 5527
Bydliště: Praha-vychod
:shock: Nechapu co tady resis Bagype.
Co domlouvate s Bartem?

Nainstalovat phpBB3 neni problem s tim souhlasim. Problem bude prenos databaze. Pokud chces pomoci, neni problem aby sis doma v rychlosti nainstalovat UN, struktura tabulek Ti pak bude jasna. Struktura tabulek toho phpBB2 v UN je totiz zmenena proti cistokrevnemu phpBB2.
Muzes zkusit udelat skript, kterej to prekonvertuje do phpBB3, jestli se Ti chce. Zadnou zalohu databaze k tomu nepotrebujes. Staci par prispevku do testovaciho fora.

Jinak se to da resit tak, ze jednoho dne stopneme stare forum, dame ho jenom pro cteni a pojedeme na phpBB3, pokud se nepodari databazi prekonvertovat.

Sorry, mozna jsme pro Tebe lamky, ale uz nekolikaty rok forum funguje bez sebemensiho problemu se spamem nebo jinym bezpecnostnim problemem; to ze obcas neprijde nekomu email pri registraci, resim rucni registraci po emailu. Neni to velke procento lidi.
Nevidim problem v tom, ze to bude tak jeste nekolik mesicu. Otazky, ktere vyvstanou pri prechodu na phpBB3 a zprovozneni ukladani souboru a obrazku a jejich sprava, otazka prispevku platicich clenu atd jsou ve vedlejsim threadu. Nema cenu neco uspechat.

_________________
Ford sierra DOHC sedan LPG-nejnovejsi priblizovadlo :)
Ford Sierra cosworth 4x4
Ford Mondeo 2.0i kombi LPG
Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 0:37:18 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
hmmmm, tak dik, zalohu jsem neposlal protoze jsou sice hesla kodovane ale pokud mas kodovane heslo, jiste vis ze neni problem jednoduse pomoci nej se prihlasit, jasne nevyctes ho, ale pouzit ho lze, navic administratori jsme tu tri, takze to neni jen o me.

Na ICQ jsem ti posilal strukturu UN tabulek, coz ti defacto staci k teoretickemu prevodu a k pochopeni v cem je zakopany pes.

Co jsme se bavili na ICQ tak jsi byl ty prvni ten kdo nas, resp i mne coz jsem si vzal osobne, narkl z toho ze nerozumime SQL, ja ti napsal ze jirkaking asi neni odbornik, prochy podle toho co jsem pochopil tak minimalne zakladum rozumi a ja osobne si troufam rict ze SQL rozumim velice detailne, a to nejen MySQL ktere je pouzivane na takoychto redakcnich systemech a forem ale i MSSQL a mam i pokrocile znalosti v Oracle databazich a s tim spojene PLSQL.

Dost me to urazi kdyz mi pises ze nevim o cem mluvim, nerikam ze jsem ty tabulky zkoumal do hloubky, ale opravdu to neni o tom pretahnout tabulku s prispevkama a tabulku s uzivately do phpBB3. Projdi si to, strukturu tabulek a od toho se odpichnem, celou dobu jsem psal ze za kazdou pomoc budu rad, ty ses drzel neustale toho ze ti mam poslat export komplet dbz a ze SQL je SQL, to ti nevyvracim, ale je obrovsky rozdil mezi temito systemy na konceptualni urovni, proto to neni tak lehke pretahnout.

nerikam ze to je prace na 14 dni, ale pro men osobne je momentalne dost tezke vyhradit si na to i cely vikend.

zajimalo by men co si o tom tvem prispevku mysli i ostatni, me to vcelku dost zklamalo ....



PS: omlouvam se za pravopisne chyby a preklepy, ale neni nalda to po sobe cist znova ....

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 0:40:59 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
tak s prochym jsme se stretnul s prispevkem, ale vidim ze jsme se vcelku potkali i v myslence ....



a jeste jednou podotykam ze jsem te niky neodrazoval od pomoci ba naopak minimalne dvakrat jsme an ICQ psal ze pomoc privitame... pokud mi to chces vyvracet, klidne taky dam city nepromazany paste z historie ...

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 0:50:38 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
All:UN,PHPN,CMS a mohu pokračovat je jen prostý kód PHP, který spolupracuje se SQL, v tom máme každý jasno !
UN tady je jen obal s moduly a bloky, to je taky jasné ne?
Tedy fórum PHPbb2 je modul, který funguje na základě UN.
Tudíž tabulky mají být rozdělené na 2 části s kódem pro UN a PHPBB.
Pokud použil ten kdo to tvořil jiný Prefix, tak se to dá zjistit a převést.
Znám celou strukturu SQL jak UN tak PHPBB, takže není problém pokud to nějaký způsobem někdo kdo dělal web slátal podle sebe, nebo do kupy,to oddělit.Po oddělení zůstane jen čisté PHPBB kde pomocí scriptu jde převést do PHPBB3.
Tak stále nechápu, co tady řešíte? SQL? PHPBB3?Co vám nejde, dostat příspěvky z tohoto fóra do PHPBB3?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 0:57:39 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
A k tvé pomoci ti Jiříku řeknu jedno:
Plantat dokola že to tak nejde, nebo takhle tak atd, je na odborníka kýč s kterým bych se nechlubil, krom když je to tvá profese, či co to je.
Každý kdo bude moc pomoc , nebo vám to udělat, bude chtít vidět SQL, protože je to jako když řekneš zprav mi počítač, ale já ho neuvidím a nemohu zjistit chybu.
Já nepotřebuji vidět holé SQL nainstalovaného UN nebo PHPBB !!!!!!!!!
Já ho znám a říkal jsem ti to !!!!!!!!!
Mě zajímá co s tím kdo dělal a co je špatně, že to nemůžete dát do kupy a bez přístupu abych to viděl udělám jen hovno !!!!!!
A že bych zneužil data??? Hesla???? Za koho mě máš? Já co každému vyhovím a pomohu, daruji co mohu a nic nechci ?????
Zamyslí se nad sebou prosím tě ,kdo zneužívá lidskou dobrotu !!!!!!!!!!!!

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 0:59:24 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
o PHP vubec nejde, ten se pouze dotazuje, byl by nesmysl delat neco s PHP, ale to urcite vis ...

staci "pouze" pretahnout jak strukturu uzivatelu a opravneni + prispevky a sekce stavajiciho bb2 v UN do bb3 ...

veris si? tak v cem je problem, napis neco konstruktivniho.... a nevymlouvej se na to ze nemas tabulky... ty jde dostat za par minut z cistych instalaci ....

HOWG ... nemam chut se dohadovat ......

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 1:04:10 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
Bagyp píše:
A k tvé pomoci ti Jiříku řeknu jedno:


sam jsi anpsal ze data nepotrebujes, staci ti struktura, tak co ti porad vadi...

a nenapsal jsem ze to nejde, ukaz mi kde... jen jsem napsal ze to neni o tom zkopirovat komplet par tabulek.... napsal jsem ze nemam cas si s tim hrat cely vikend pokud neumis cist ...

kdyz ten cas mas udelej to, strukturu vyctes z kterekoliv volne siritelne distribuce, vic nepotrebujes, tak tproc ti jde o kompletni zalohu databaze, to uz pomalu zacina zavanet krivym umyslem ... nebo mi vysvetli k cemu ji potrebujes, rad se necemu priucim :-) .....

a s tou lidskou dobrotou pomlc ... pripadne ukaz kde a ceho zneuzivam .... tohle zacinam brat osobne ...

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 1:13:29 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 5527
Bydliště: Praha-vychod
Bagyp: Tak jestli to znas, tak to preved! Jiste dokazes udelat skript v php, kterej databazi prezvejka. My ho pak muzeme otestovat na ostre databazi. Pokud bude fungovat, tak klobouk dolu, jinak je to plana debata.

Ostrou databazi k tomu nepotrebujes a je zbytecny tady poucovat co je to SQL a php.

_________________
Ford sierra DOHC sedan LPG-nejnovejsi priblizovadlo :)
Ford Sierra cosworth 4x4
Ford Mondeo 2.0i kombi LPG
Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 3:05:02 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
Někdy si připadám jako kdyby mě braly za blbce !!!!
Dobrá přesvědčím vás třeba takto !!!!
Můj nedodělaný web postaven na UN a PHPBB2 jako tady:
PHPBB2+UN

A práce cca 30min, kompletní přechod s právy, fotkami a příspěvky na BB3:
PHPBB3

Takže stále nechápu v čem máte problém ??????????

PS:Na tom BB3 jsem nic nenastavoval a bude smazán,až se podíváte.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 10:53:06 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 23. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2956
Bydliště: Turnov
Bagype: Ty tady zase perlíš :-D


Určitě nejsem jediný, kdo si toho všimnul. Poslední dobou se mi zdá a i vyplívá z některých příspěvku že ty si King a mi všichni lami. Nedávno si se opřed do mě, tetka zas do Barta a možná i do dalších. Je dobře, že chceš pomoci s přechodem na nové forum. Jenže, přečtu si druhý příspěvek od tebe. Víš co si udělal? Postavil si před sebe cihlovou zed a tetka čekáš, že ti příjde Barto pomoci. Veme palici a začne robíjet zed, za kterou si ty. A doufáš že to udělá, a ještě ti bude přemlouvat abys mu pomohl. To asi těžko! Vykašle se na tebe. Pujde dál svou cestou a cihlovou zed obejde, ale ty tam zustaneš furt. Podkopáváš si nohy sám. To si uvědom. Sice to nejspíš s php umíš, to nepopírám, ale spolupráce vypadá trochu jinak.

mike

_________________
Opel... Ecotech ... 4L/100km :)
ex: Ford Sierra 2.0 EFI OHC 85kW iS
ex: Ford Sierra 2.3l V6 OHV GHIA - RS Paket
+ 4x Sierra a jedna Škoda *jedna dvojka*
*Policie si vyfotila prázdné místo, kde stála Fabie. Bohužel se tam už nikdy znovu neobjevila*


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 13:05:33 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
Mike:Ahoj, díky za tvůj názor, možná to vypadá že si na něco hraji, ale věř mi, že to tak není.
Možná to vyplývá tím co píši, nebo to neumím podat, nebo jsem prostě jiný než vy.
Co se týká programování a pomoci, tak jsem už nabízel pomoc dávno, ale nikdo pomoc nechtěl.Psal jsem že se o to postarám a udělám i grafiku, protože je to můj koníček a díky inv.důch. jsem skoro nonstop doma a mám na to čas.S tím, že jsem zaútočil na Jiříka,řeknu jediné:Mám na to důvod !!! Zajímavé je, že např. Kaulí je proti všemu co napíše Gemini a ostatní se třeba tomu smějí,ale když já na někoho něco napíšu tak hned všichni jdou po mě.Ale ser na to pes, život není jen o tomto webu !!!
Fakt nemám náladu tady vše rozepisovat, ale nabízel jsem pomoc a nikdo nechtěl, vzal to na sebe Jiřík a i když má na to lidi, tak v tom bádá a neví co a jak.Když jsem mu řekl že to udělám, tak nechtěl,asi proto že nedokáže přiznat že na to nemá, možná proto, že jsem to já, možná jen proto, že mám příště držet hubu a nevnucovat se lidem.
Ať je to jak chce, už je mi to jedno.
Promiň Kaulí, že musím vzpomenout tebe, ale jsi skvělý příklad toho, že když někdo něčemu rozumí a druhý píše kraviny, víš jak to dokáže vytočit, a to nejsi sám
8-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 13:21:00 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
Bagyp píše:
Někdy si připadám jako kdyby mě braly za blbce !!!!
Dobrá přesvědčím vás třeba takto !!!!
Můj nedodělaný web postaven na UN a PHPBB2 jako tady:
PHPBB2+UN

A práce cca 30min, kompletní přechod s právy, fotkami a příspěvky na BB3:
PHPBB3

Takže stále nechápu v čem máte problém ??????????

PS:Na tom BB3 jsem nic nenastavoval a bude smazán,až se podíváte.


tak to trochu rozepis kterou tabulku kam ....

nemusis psat nejaky prevadec ....

a s timhle:

Bagyp píše:
S tím, že jsem zaútočil na Jiříka,řeknu jediné:Mám na to důvod !!!


to by me fakt zajimalo co jsem ti teda provedl ..... to te porad stve ze jsem ti neprodal el sibr? dyt vis ze nebyl jen muj ....

proste no comment ....

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 23:32:34 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
Právě proto jsem chtěl vidět SQl, protože pokud je vše původní UN a PHPBB tak převést to jde samo, ale všichni většinou (99%) měnily strukturu tabulek v SQL (kvůli max bezpečnosti) a to už převodník v PHPBB3 neumí.
Takže jediná a nejjednodušší možnost je podívat na prefix tabulek a podle toho doladit script převodníku v PHP.
Jelikož jsem dělal weby jen v UN a PHPBB tak mám svůj script a ten upravuji podle potřeby a podle prefixu tabulek.
Jestli se bojíte ,že nějak zneužiji data, tak to bude problém, ale jinak jestli chcete tak Jiříku máš možnost někde najít trochu prostoru na webu (mimo tady Sierra.eu) kde nahraješ poslední zálohu tohoto webu a já to převedu.
Pokud to bude OK tak se tento web třeba od 00:00Hod-1:00Hod odstaví, udělá se rychle záloha, nahraje na ten tvůj prostor a celé se to převede a potom stačí smazat tento web i DB (po kompletní záloze i DB) a nahrát tady i s novou a čistou DB.

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 23:44:34 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
tak tabulky tykajici se obsahu fora se nemeni, to by byl nesmysl kdyby se napr pridani modulu menily i zabehnute tabulky, znepristupnilo by to nektere funkce, ptz i pridani atributu muze nektere byt i obycejne SELECTy znefunkcnit.

Neni problem ti to pripravit, ale casove, jak jsem uz vyse psal, to tedka pred vanocema nedavam, je moc prace a skoly jeste vic.

Zajimalo by me co mas za prevadec, ja z jednoho zahranicniho developers webu stahl udajne funkcni prevadec, problem u nej nastava s kodovanim, nepocital s ceskou latinkou, ale pokud bude fungovat nebude problem ho upravit ....


Bagyp píše:
Pokud to bude OK tak se tento web třeba od 00:00Hod-1:00Hod odstaví, udělá se rychle záloha, nahraje na ten tvůj prostor a celé se to převede a potom stačí smazat tento web i DB (po kompletní záloze i DB) a nahrát tady i s novou a čistou DB.


to je bez diskuze, ale podle navstevnosti bych pak videl jiny cas .... kazdoipadne to uz je malickost

a strukturu tabulek si vygeneruj napr pres toto:
http://www.edisk.cz/stahni/17877/nuke.sql_592KB.html
btw tohle jsem ti posilal uz pres ICQ vcera, ale asi si o to nemel zajem ....

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 29. lis 2009 23:57:00 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 2457
Bydliště: Ostrava
Stáhl jsem to a večer se na to podívám, teď makám na něčem.
Jinak převodník mám svůj, nesetkal jsem se zatím s problémem diakritiky, uvidíme co bude 8-)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 0:23:04 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 5527
Bydliště: Praha-vychod
Co mas za verzi toho United-Nuke? My mame UNITED-NUKE 4.2ms2 rev 4.2.04.

Ted jsem opet porovnaval strukturu tabulek UN a phpBB3 a je tam jiny pocet tabulek, jiny pocet i nazvy poli uvnitr vetsiny tabulek.
Prefix tabulek je unnuke_bbxxxx. Zmenou prefixu niceho nedosahnes.
Kdysi jsem porovnaval i UN s phpBB2 a taky se to dost lisilo.

Tabulka posts v UN:
Obrázek

Tabulka posts v phpBB3:
Obrázek

_________________
Ford sierra DOHC sedan LPG-nejnovejsi priblizovadlo :)
Ford Sierra cosworth 4x4
Ford Mondeo 2.0i kombi LPG
Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 0:52:30 
Offline
SIERRA Úchylák ale Administrátor
SIERRA Úchylák ale Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. led 2007 1:00:00
Příspěvky: 12936
Bydliště: Ostrava (Ludgeřovice)
nekolikrat jsem psal, je tam rozdil v navrhu tabulek, demonstruju an jednom jednoduchem priklade, v UN je tabulka postu ktera pres cizi klic vaze tabulku klasickym WHERE spojenim ( ve vetsine pouzitych pripadu ) tabulku s textem samotnych postu, v cistem phpBB je tot vse v jedne tabulce .... a takovych veci by jste nasli mnohem vic ... to je duvod proc to nejde za 20min preklopit ....

osobne nemam az takovy strach z toho ze by neslo ty tabulky sloucit proste se pujde po strukture bb3 a budou se dohledavat data, ale abychom neprisli o nejakou logickou navaznost ....

nevim teda, zatim jsem se do toho nijak do hloubky nemel cas ponorit ....

_________________
Sierra '92 sedan 2,0i DOHC RSIII
Wilík Cosworth 4x4 2.0T, ex Jirkakingův, ex Willyho
420 spících poníků, shit happens ...
S-MAX 2,0TDCi 180k Titanium '16


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 1:26:06 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 5527
Bydliště: Praha-vychod
Dalsi vec je napriklad tabulka users. Ta je v phpBB2 bezicim na UN primo brana z UN (unnuke_users) a ne z fora (neexistuje tabulka unnuke_bbusers).
Standartni skript na prevedeni takovyhle pikosky nepredpoklada, takze by bylo potreba si udelat vlastni skript na prevod a jak rikal Barto, dohledat v kterych tabulkach jednotliva data jsou (forum phpBB2 na UN ma text postu v tabulce unnuke_bbposts_text).
Udaje o vyprseni predplatneho je v unnuke_subscriptions.
Takhle bych mohl pokracovat do aleluja... Forum je s UN hodne prorostly, neni to trivialni zalezitost.

Ovsem jeste nez budeme prevadet forum, je potreba se rozhodnout, jaky MODy na phpBB3 pouzijeme a jak je nastavime.
Jestli vubec existuje nejaky mod pro predplatny (zatim jsem nic nenasel), potom pri prevodu by to chtelo prevzit datum expirace predplatneho z tabulky unnuke_subscriptions.

Nakonec se treba muzeme usnest, ze se na automaticke predplatne treba vyprdneme. Pak ovsem hrozi ta vec, ze pokud budou prispevky na bazi dobrovolnosti bez toho, aniz by za to dotycny mel nejakou vyhodu, potom se na to vetsina lidi vyprdne a budou problemy s financovanim domeny a providera, nebo to bude platit par nejskalnejsich priznivcu. Uz dnes skoro nikdo neplati.

Proto bych s finalnim prevodem nechvatal, nez bude jasna konecna podoba fora (tim nemyslim graficka, ale funkcni), aby nam potom nejake udaje nechybely.
Ovsem pokud budeme mit funkcni skript uz nyni (alespon na zakladni udaje nutne pro beh samotneho phpBB3 fora) tak tim lip. Tim by bylo 95% prace hotovo.

_________________
Ford sierra DOHC sedan LPG-nejnovejsi priblizovadlo :)
Ford Sierra cosworth 4x4
Ford Mondeo 2.0i kombi LPG
Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 1:38:33 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 5527
Bydliště: Praha-vychod
Jeste jedna vec Bagype.
Neni to Tvoje forum nahodou na CMS platformy NUKE?

NUKE neni to same co United-Nuke, bacha!

_________________
Ford sierra DOHC sedan LPG-nejnovejsi priblizovadlo :)
Ford Sierra cosworth 4x4
Ford Mondeo 2.0i kombi LPG
Ford Sierra kombi 4x4 LPG (ex., ale neslo na dily, Ladis se o nej hezky postaral)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 30. lis 2009 10:20:47 
Offline
SIERRA závislák
SIERRA závislák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 24. črc 2007 0:00:00
Příspěvky: 1959
Bydliště: Bohuslavice 26 78972 p.Dubicko
Pánové gratuluju. Vaše poslední komunikace je prostá negativních osobních výpadů. Děkuji za to 8-)
Čest vaší práci.
Standa


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz