Fordsierra.cz
http://www.fordsierra.eu/phpBB3/

Cykloteroristi z Automatu...
http://www.fordsierra.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=31&t=10602
Stránka 1 z 2

Autor:  Eddie [ čtv 16. dub 2015 23:06:30 ]
Předmět příspěvku:  Cykloteroristi z Automatu...

...také jsem měl dneska "tu čest":
http://praha.idnes.cz/tunelem-blanka-pr ... zpravy_bur

Autor:  Eddie [ čtv 16. dub 2015 23:14:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi a Automatu...

...no "masakr".
Uzavřeného půl města pod dozorem PČR. Houkající sanitky, co odváželi ty zraněné... každej třetí (a to schválně hodně ubírám) za tmy bez osvětlení (a to co nějaké osvětlení měli, tak většina z nich nekompletní, o reflexních prvcích nebo odrazkách ani nemá cenu mluvit). Motali se úplně všude (chodníky, silnice). Různě jezdící a stojící hloučky... absolutně nedodržovali žádné předpisy... hovada, co frčeli tryskem po přechodech (na jakoukoli barvu, popř. na ně sjížděli kdekoliv bez rozhlédnutí z chodníků), jen já jsem jich mohl cestou hned několik sprovodit ze světa a to jsem si fakt dával majzla...

Tupý stádo...

Autor:  Piro:cz [ čtv 16. dub 2015 23:23:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi a Automatu...

Jen závidíš že nemáš kolo :P

Autor:  Eddie [ čtv 16. dub 2015 23:24:06 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi a Automatu...

...ten bezmozek, co jim umožnil průjezd Blankou, by měl za svůj čin nést zodpovědnost.
Blankou, která není zkolaudovaná ani zde není povolené jakékoliv užívání (tedy stále staveniště), nepatří městu - nepřebralo ji atd. a navíc není ani v budoucnu určená pro provoz "kolistů".
Tohle odporuje několika zákonům (od stavebního počínaje...). Dokonce si myslím, že tím došlo k obecnému ohrožení...
Praha by se měla přejmenovat na "MegaKocourkov" a navrhnout by to měla sama "Krnda" (jeden z "překladů" tohoto nelichotivého pojmenování je "kříženec krtečka a pandy bez možnosti se dále rozmnožovat"... kéž by, já mám ale pocit, že poslední dobou se tu "deb*lové" množí snad i dělením, jako prvoci...) a v tu chvilku by vedle ní měl stát s úsměvem "ten Matěj s knírkem"...

Autor:  Eddie [ čtv 16. dub 2015 23:26:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi a Automatu...

Piro:cz píše:
Jen závidíš že nemáš kolo :P


...ale mám :-) a někdy na něm i jezdím (i když je to hnus, musí se na to pořád šlapat :-) ) a dokonce dražší než 3 až 4 "běžné DOHC", ale nejsem "momentálně postiženej jedinec - tedy cykloterorista" :-) .

Autor:  Eddie [ čtv 16. dub 2015 23:35:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Tohle je příspěvek z diskuse s nejvíc + :
"To si děláte legraci. Dnes jsem si tam zasadil sazenice žampionů a hlívy ústřičné, neboť jsou tam pro ně ideální podmínky, svítí se tam, pravidelně větrá, ideální teplota a je tam tak vlhko, že i kabely to nevydrží a vy mi tam pošlete bandu cyklistů, která mi tu zahrádku žampionovou a hlívovou rozjezdí.;-€;-O;-€;-O;-D;-D;-D;-D;-D "
citát od p. Z. Dufka

Takže aspoň smysl pro humor nám stále zůstal. Ze selským rozumem je to ale horší...

Autor:  el_Barto [ pát 17. dub 2015 8:10:20 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

ty zampiony by byly super :-)

Autor:  Danny [ pát 17. dub 2015 9:34:04 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Ty Eddie, ačkoli s tebou v zásadě v některých věcech souhlasím, tak stejně. Nejsi ty tak trochu hnidopich ? :-D Z prakticky logického pohledu je ten tunel hotový, takže se tam prostě nikomu nic stát nemohlo i když je to papírově pořád ještě staveniště :) To je stejné, jako když se nějaká silnice bere jako rychlostní a je tam max 110 a pak ten papír změní na dálnici, prakticky se nic nezmění a může se jet 130. To mi hlava nebere :debil:

Autor:  Eddie [ pát 17. dub 2015 9:55:10 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

...no, ono "praktické hledisko" je sice jeden pohled na na věc, ale když tím rozhodnutím tam pustit provoz dojde k porušení zákona (a ne jen jednoho, ale stavebním počínaje...), tak to není dobře.
Taková logika je pro mě nepřípustná... aneb, když (teď např. sestra z jedné nemocnice) někoho sprovodí ze světa, těžko se bude hájit tím, že by co nevidět stejně umřel...

Magistrát navíc zajišťuje výkon státní moci (přenesený na obce s rozšířenou působností) a má vymáhat dodržování zákonů a dohlížet a dokonce i sankcionovat své obyvatele, tak pak je taková záležitost (nedodržování, obcházení zákona) ze strany samotného úřadu dost špatnej signál pro všechny.

Autor:  Citrón [ pát 17. dub 2015 11:27:09 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

A hlavně tím naštvali motoristy, kterým je tunel stále odepírán, ačkoli se teď skutečně ukázalo, že je připraven... Myslím, že Eddie myslel tak trochu i toto, že?

Autor:  Eddie [ pát 17. dub 2015 14:05:03 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Poučné je podívat se na to i z pozice účastníků, kteří si svojí naprosto bezohlednou akci a porušování všech pravidel a předpisů i sami natáčeli:
https://www.youtube.com/watch?v=9NDJIC1uGb8
https://www.youtube.com/watch?v=u-xWUX6CTz4

Jízda v protisměru, na červenou, blokáda křižovatek, jízda po kolejích, blokování MHD (lidi, co někam MHD jeli - někteří třeba i do práce a museli v něm trávit část večera museli mít fakt velkou radost a to vč. řidičů - v místech, kde se tak stalo, bylo prům. zdržení cca 50 min.), držení záznamového zařízení v ruce během jízdy, nedávání znamení o změně směru jízdy (křižovatky, pruhy), přejíždění plné čáry v místě, kde to není dovoleno, jízda staveništěm ... Ano, tohle vše zákon (silniční, stavební) zakazuje a jsou za to dokonce stanoveny postihy...
O povinném vybavení kola ani nemluvím, neměl ho v pořádku téměř nikdo, tzn. většina účastníků neměla od samého začátku na veřejné komunikaci co pohledávat a v případě, že se na ni vydali, neměla PČR jen přihlížet, ale i pokutovat...
Nevím, jestli by auto moto účastníkům prošla třeba podobně organizovaná "vysokorychlostní jízda vraků" (kde by se samozřejmě jezdilo čímkoliv bez STK a všude, nejlépe po chodnících a ne jako u auto moto závodů, které se projednávají dlouho dopředu a ke zvláštnímu užívání komunikace je třeba mnoho povolení a vyloučení provozu. vč. stanovení objízdných tras, bezpečnostní plán, další zabezpečení, ale za plného provozu ve všední den odpoledne...).

Došlo k porušení řady zákonů (silniční, stavební, zákon o obcích, zákon o PČR), došlo k řádově k mnoha tisícům přestupků a došlo i k trestným činům (od zneužití pravomoci úřední osoby, po trestné činy hrubě narušující občanské soužití a ta záležitost s Blankou by se dala charakterizovat přísnějším pohledem i jako obecné ohrožení...).
A v neposlední řadě organizátoři této akce (jako organizace, tedy podle jejich slov "iniciativa") by měli také nést před zákone odpovědnost.

Autor:  Eddie [ pát 17. dub 2015 14:21:52 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Je vidět, že moje včerejší nadšení (spíše tedy spravedlivé rozhořčení) sdílí více lidí:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2015041601

PS: doporučuji rozkliknout odkazy na fotky z akce v textu :-) .

Autor:  Eddie [ pát 17. dub 2015 14:22:26 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

celá galerie:
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/prvni- ... 590604f2e/

Autor:  el_Barto [ pát 17. dub 2015 14:24:37 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

kde na to beres cas?

Autor:  Eddie [ pát 17. dub 2015 15:17:12 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Rozdíl mezi cyklistou a cykloteroristou:
http://gill.blog.idnes.cz/c/458518/cykl ... prahy.html

Autor:  hadXR [ pát 17. dub 2015 15:19:27 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Kde na to bere čas je jeho věc, nicméně tentokrát má Eddie naprostou pravdu.
Tohle není nic jiného než výsměch těm co se denně rozčilují v Pražských kolonách a marně již čtyři roky čekají na otevření tunelu Blanka!
Ono už samo o sobě to co se kolem toho tunelu děje je zločin a tohle tomu nasadilo skutečnou korunu.
Alespoň ty cyklobuzny ukázaly veřejně co je to za pakáž, bohužel nad tím veřejnost i státní orgány nenápadně zavřou oči. Ale jet v černém BMW po Praze 70 tak sem hned vrah.

Autor:  Eddie [ pát 17. dub 2015 15:33:47 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

...mě včera tak "nasrali", že dokonce vážně uvažuji o tom, že bych si střihnul o víkendu cvičně sepsání trestního oznámení.
Ale asi nenasrali jen mě, ale dost a dost jiných obyvatel Prahy a těch, co se v ní včera pohybovali a měli "to štěstí" vidět tuhle parádu na vlastní oči:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk ... olari.html

Mě hlavně sere, jak si nějaký úředník a organizátor dohromady můžou takhle dovolit jednat. Ta arogance a naprostá neúcta k zákonům, k ostatním lidem...

Začínám se stydět, že jsem sám vlastníkem kola a v nejbližší době rozhodně stávkuji a na kolo nesednu, protože představa, že by mě někdo, koho včera ti cykloteroristi oprávněně taky nasrali, s nimi třeba teď mohl i nedopatřením spojit, mě děsí...
Zlatí fotbalový rádoby fans, táhnoucí Prahou na zápas...

Autor:  el_Barto [ pát 17. dub 2015 15:58:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Ty cykliste jen vysperkovali zlodejnu kterou provedlo a provadi vedeni prahy. Tahle tresinka je nahore na dortu, takze jde nejlepe videt. Ruku na srdce, kdybyste byli seznameni se vsim okolo blanky (jakoze asi nikdo v CR neni) tak nepochybuju o tom ze by vam minimalne praskla kazda druha cevka v hlave.

Autor:  Danny [ sob 18. dub 2015 0:17:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Eddie, ty nejsi jen hnidopich. Ty jsi primo legislativni silenec :-D

Autor:  Eddie [ ned 19. dub 2015 16:23:56 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

A řádně nasraných lidí je po téhle akci asi mnohem, mnohem víc, namátkou:
https://www.facebook.com/permalink.php? ... nref=story

Autor:  Eddie [ ned 19. dub 2015 16:40:59 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Rozhovor z jedním z organizátorů, tedy vrchním cykloteroristou (tedy rozhovor s velmi nemocným arogantním a bezohledným jedincem, který už ale sám začíná cítit, že jeho cykloteroristická úchylka a její projev na veřejnosti, už není vnímám jen jako neškodný blázen, ale začíná se přesouvat do kategorie závažnější diagnózy...):
http://www.lidovky.cz/na-cyklisty-se-sy ... _domov_rof

Autor:  nebema [ úte 21. dub 2015 12:21:53 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Jedno dobrou stránku tahle akce měla: Až budou chytrolíni z Auto*mat zase agitovat, ať jezdíme na kole místo auty jako oni, jasně tím říkají : Aspoň budete stejná prasata, jako my.

Autor:  W50L [ ned 26. dub 2015 11:34:07 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Mimochodem, jak to je když cyklista zaviní nehodu? Kdo zaplatí škodu?
Neměli by mít cyklisti taky nějaké povinné ručení?

Autor:  Danny [ ned 26. dub 2015 20:54:51 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Hele kolik cyklistů nabourá auto ? :-D Nepřeháníte to už trochu ? Prej povinné ručení pro cyklisty :smile:

Autor:  Citrón [ ned 26. dub 2015 20:58:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Co se Ti nezdá - snažíme se zvedat bezpečnost silničního provozu :wink:

Autor:  el_Barto [ ned 26. dub 2015 21:05:36 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

a kdo bude merit cyklistum emise?

Autor:  Danny [ ned 26. dub 2015 21:42:40 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Když já už jsem na podobné vychytávky a zvyšování bezpečnosti čehokoli tak alergický, že i v nadsázce mě to zvedá ze židle :P :smile:

Autor:  nebema [ pon 27. dub 2015 10:34:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Danny píše:
Hele kolik cyklistů nabourá auto ? :-D Nepřeháníte to už trochu ? Prej povinné ručení pro cyklisty :smile:

Když stojíš na světlech a cyklista ti zajede vedle auta a orve tiřídítkama a šlapkama celej bok, řekneš fajn, to je dobrý?

Autor:  Danny [ pon 27. dub 2015 22:22:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

Vystoupim, dám mu přes pusu a nechám si to zaplatit :-D Jasný, stává se to, ale prostě chtít po cyklistech povinné ručení je prostě idiocie.

Autor:  Eddie [ úte 28. dub 2015 9:54:11 ]
Předmět příspěvku:  Re: Cykloteroristi z Automatu...

...odpovědnostní pojištění má kde kdo a kdo ne, tak platí sám.
Jenže tohle bylo něco trošku jiného, špatně zorganizované velká akce, kde Vás v jednu chvilku zablokovali tisíce cykloteroristů, z nichž většina neměla na veřejné komunikaci z důvodu nějakého menšího nebo většího porušení zákona vůbec co dělat.
S těmi bych se fakt dohadovat nechtěl, protože fungovali jako tupé, primitivní stádo, dav, který nerespektuje zákony, natož pravidla slušného chování (a to kupodivu i vůči sobě samotným).

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/