Fordsierra.cz

Diskuzní fórum příznivců vozů Ford SIERRA
Právě je pát 29. bře 2024 6:35:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prodám Ford Sierra Xr4i
PříspěvekNapsal: čtv 06. kvě 2021 21:06:26 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen

Registrován: pon 09. dub 2012 19:55:39
Příspěvky: 50
Bydliště: Plzeň
Zdravím všechny,
po velmi dlouhém, několikaletém váhání, jsem se rozhodl prodat moji Sirku.
Jde o MK-I, 2,8i, V6, 3 dv. r.v.1983.
Mám ji od roku 1996, takže se mnou strávila notný kus života. Do poslední chvíle jsem s ní denně jezdil. Má sjednané a zaplacené povinné ručení a havarijní pojištění. STK platila do října 2020, ale vzhledem k vládnímu posunu o 10 měsíců, má vlastně platnou STK do konce srpna 2021. Na podzim 2019 jsem si koupil jiné auto a Sierra strádá. Snažím se ji minimálně každé 2 měsíce projet, aby nezlenivěla, ale to jí asi stačit nebude.
Bohužel v Plzni není k dispozici suchá stodola, kam bych ji do důchodu schoval a je mi líto, aby venku chátrala a já se jí nemohu věnovat, jak by si zasloužila. Proto ji chci prodat někomu, kdo jí věnuje patřičnou péči a lásku. Chtěl jsem ji dát dohromady včetně nového laku, ale nějak nebyl čas, peníze,... vždyť to asi znáte.

A teď něco o autě samotném.
Jak je z fotografií vidět, má jiná kola. Na těchto 16" discích mám ale obuté letní gumy. Fotky jsou pro pojišťovnu, když jsem asi před 2 lety uzavíral havarijní pojištění. Originální pepřenky 14", které k ní věnuji, mají na sobě zimní gumy. Oboje disky jsem nechal renovovat. Zadní dveře jsem musel nechat vyměnit, protože původní bohužel prorezly. Nicméně zadní spoiler je samozřejmě k dispozici. V průběhu času byla měněna palivová nádrž, vodní pumpa, tlumiče a palubní deska. Ta původní měla reproduktor uprostřed a byla šíleně popraskaná! Rovněž je vyměněn stropní tapecírunk. Původní spodní část palubky s kaslíkama na MC kazety mám někde schovaný. Také jsem nechal nově postříbřit paraboly světel. Pár drobností sice nefunguje, ale šikovný mechanik si s tím poradí raz dva. K autu věnuji spoustu věcí, co jsem za ta léta posbíral. Také jsem asi před měsícem koupil novou baterku. Nemá dálniční známku.
Pro pamětníky - zúčastnil jsem se srazu na Komorníku v r. 2012, tak když si najdete fotky z té doby, uvidíte ji v plné kráse.

Na závěr - auto je sice staré, ale jsem si vědom, že jde o unikát a tak moje cenová představa je 70.000,- Kč.

K vidění je v Plzni v oblasti Výsluní (jižní okraj města) po domluvě na tel. 723 906 003 nebo e-mailové adrese "prokopec@sendme.cz"


Naposledy upravil Pavouk dne čtv 03. čer 2021 14:23:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prodám Ford Sierra Xr4i
PříspěvekNapsal: čtv 03. čer 2021 14:21:45 
Offline
SIERRA člen
SIERRA člen

Registrován: pon 09. dub 2012 19:55:39
Příspěvky: 50
Bydliště: Plzeň
Auto je už prodáno. :cry:

zamykám Momo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz